Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor érdemes iskolatáskát venni?

Mikor érdemes iskolatáskát venni?

Figyelt kérdés

Rutinos anyukák, meddig érdemes az iskolatáska vásárlással várni? (Most lesz elsős a lányom, még kezdők vagyunk e téren:) )

Azt tudom, hogy a nagy tanszerakciók augusztus elején szoktak kezdődni, de nem tudom, az iskolatáska vásárlással szabad/érdemes-e addig várni? A neten már akciózzák a táskákat, ezért azt gondoltam,most kellene megvennünk, de most egy régebbi fórumon azt olvastam, hogy a nagyobb választék (esetleg az új kollekció?) majd csak augusztusban várható.

Nektek mi a tapasztalatotok?

(Nem a legújabb és legdrágább táska megvásárlása a célom, sőt, csak nem szeretnék úgy járni, hogy most megveszünk valamilyet jobb híján, aztán pl. 2-3 hét múlva megjelenik a boltokban amibe beleszerelmesedik a gyerek.)


2013. júl. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Agusztusban sem leszel könyebb dolgod mert hetente mutatnak be majd szebbnél szebb táskákat ,és lehet hogy még dágább is lesz mert uj kollekcio lesz ,a gyerekeknek meg minden héten másik táska tetszik ,én iskola kezdés után vanak jó akciok estleg táskákbol .én
2013. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minnél hamarabb, Mi lecsúsztunk arról amit kinézett a gyerekem. Augusztusban vettük meg, akkor márcsak kevés volt.

MÁr nem frissítik a készletet, van aki ovis ballagásra megveszi.

Az új kollekciók már kijöttek, budmilunk van, 3 évet kibírt, 3 éve volt 11 ezer.

Most is 11 ezrest nézett ki. Remélem, ez is kibír 3 évet.

Merev az aja, párnázott a háta is, óriási a nagy rész, elől a tolltartónak van hely. Mosógépben való mosást is bírta.

2013. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az elmúlt napokban végigböngésztem a netet, körbejártunk egy csomó helyet, végignéztük élőben is szinte az összes kapható típust és márkát, végül ma elmentünk és megvettük a kiszemelt darabot. :) A lányom most nagyon boldog :)

2013. júl. 6. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyet választottatok, ha megkérdezhetem? :)
2013. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Belmil márkájút, a nagyobbik méretűt (ami elöl külön zsebes)

Olyasmi, mint a nagy Hama és Herlitz táskák, de árban azért kedvezőbb. 2 év garancia van rá. Jó kis táskának tűnik, remélem, be fog válni.

2013. júl. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!