Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az elsős gyerekek év elején...

Az elsős gyerekek év elején meddig nem kapnak kb fekete pontot?

Figyelt kérdés
Gondolom ösztönözni próbálják őket, hogy lelkesen kezdjék az iskolát.
2014. szept. 17. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy hónapig. Ami ösztönzi még őket a piros pont mellett: radír, matrica, állatos nyomdák.
2014. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval egy hónapig... gyanús volt nekem, hogy a kisfiamnak csak piros pontjai vannak.
2014. szept. 17. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kb egy hónapig tartott szerintem, míg nem kaptak fekete pontot. Azért gyanús ne legyen, lehet, hogy egész évben nem lesz fekete pontja, legalábbis mi így voltunk a lányommal tavaly. :)) Azért nincs fekete pontja, mert ügyes. :)
2014. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nem volt, hanem alapból mindenki kapott pecsétet délután, az volt a "bünti" ha nem. Másik gyereknél hasonlóan, aki jó volt kiszínezhetett az üzenőfüzetbe ragasztott almafán egy almát.
2014. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez osztályonként, de akár tanítónként is változik. A tanító párom hónapokig nem adott feketét, én októbertől a csúnya, összecsapott munkákra már gondolkozás nélkül ráírtam.Több bizalmat a gyerekednek!
2014. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt aki a második héten kapott 2-t is!!
2014. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5. Válaszoló!


Sajnos okom van az aggodalomra, kisfiam figyelemzavaros, iskolai napokon gyógyszert is kap.

Most kaptam éppen visszajelzést róla, mert a pszichiáterhez vinnünk kell az osztályfőnök által kitöltött tesztet.

Szerencsére a teszt arról tájékoztatott, hogy kisfiam lelkes, segítőkész, tisztelettudó.

Agresszivitás, rosszindulat, tanárokkal való ellenszegülés nem jellemzi.

Ami viszont van: kicsit több figyelmet igényel, mert esetleg félbehagyja a feladatait.

Tele vagyunk piros ponttal, legutóbb éppen kettőt kapott olvasásból, egyet írásból.

Állítólag a legszebben olvas az osztályban, ami nem nagy teljesítmény 8 évesen persze, hogy úgy megy iskolába, hogy folyékonyan olvas.

Tanítónéni szigorú, határozott, tapasztalt, csakis a kisfiam jó tulajdonságaira koncentrál, biztatja, pátyolgatja.

Nagyon aggódtam az iskolakezdés miatt, de nagy szerencsénk volt, mert úgy érzem jó helyen van, egy jóindulatú, talpraesett tanítónénije van.

2014. okt. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!