Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen Budapesti Gimik vannak...

Milyen Budapesti Gimik vannak ahol nem kell központi felvételit írni?

Figyelt kérdés

tehát nincs felvételi csak megnézik a félévi,év végi jegyeket és az alapján vesznek fel/nem. Illetve van kollégiuma és azért jó környéken van, nem rossz iskola.

kérlek segítsetek.

14/L



2014. szept. 28. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Zrínyi Miklós gimibe jártam. Oda nem kellett akkor, de sztem most sem kell... csak a jegyeket nézik.
2014. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam h sajat kollegiuma mincs... de vhol biztos van a kozrlebe mert az egyik osztálytársam kollégista volt.
2014. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy ilyen gimi van, ha meg mégis akkor eltudom képzelni, hogy milyen "remek" lehet ott a felhozatal. Szakközepekbe, meg szakiskolába viszont nem kell. Amúgy nem olyan nagy dolog a felvételi, mint ahogy mndják.
2014. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tudsz megírni jól egy központit szerintem ne akarj gimibe menni főleg ne legyenek elvárásaid. Menj szakközépbe.
2014. szept. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert nem nézik a felvételit nem kéne lenézni. Nekem 87 pontos volt a felvételim mégis oda mentem. És nem egy osztálytársam volt ilyen eredménnyel.
2014. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a felvételivel lenne gondom megtudnám azt írni csak nem akarok annyit pluszba készülni. de a jelenlegi helyzetben sajnos nem hiszem hogy elmennék más városba, ma jelentették be a szüleim hogy, vállnak és a húgom se szeretné hogy, elmenjek. egyenlőre gondolkodok. azért örültem volna kicsit kiszakadni a világ végéről :( de a család az első. itt is van egy jó gimi, központi nélkül, közel is van csak más terveim lettek volna...
2014. szept. 29. 12:58
 7/10 anonim válasza:
100%

Nem igazán tudsz pluszba készülni az felvételire. Bármit kérdezhetnek az elmúlt évek anyagából. Vagy figyeltél és tudni fogod, vagy nem.

Egyébként ha jól emlékszem, az ISZTI-ben még 1-2 éve nem vették figyelembe a felvételit, és kb. mindenkit felvettek, de van valamekkora költsége az iskolának.


Egyébként nem tudom miért lett lepontozva a 3-as válaszoló, igaza van, ne várj el egy ilyen iskolától túl sok értelmes diákot, mellesleg nem valószínű, hogy nagyon tudnál kezdeni valamit az érettségiddel és vitt pontjaiddal egy egyetemi felvételin. Az ilyen iskolák egyetemi felvételi százaléka nullától öt-hat százalékig terjed.

2014. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem én pontoztam le egyik válaszolót sem, viszont egy felvételit ha nem muszáj nem vállalok be, itt iskolában nem foglalkoznak külön órákon ismétléssel felkészítéssel, magán tanárra meg nincs pénzünk -.-.

ami itt van gimi, az ennek ellenére jó hely, normális emberekkel. azért nincs központi mert így is kevesen jelentkeznek a szigorú tanítás miatt, így még talán össze tudnak rakni egy osztályt. meg van még két szakközép iskola is, és inkább oda mennek... itt viszont nehéz bennmaradni, szinte bárkit felvesznek, de volt tőlünk ballagó kitűnő tanuló aki megbukott énekből, pedig tanult,akarta és mégis. szóval... nem kell lehúzni a felvételit nem kérő intézményeket. ez volt a másik ok hogy, nem oda szerettem volna menni. szülők erőltetik, mert hogy ők is oda jártak meg így meg úgy.

2014. szept. 29. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan hlyeségeket írtok. a lányom se írta meg a központit egyébként azért mert nem tudta volna. most viszont év elejétől csak négyes ötös jegyei vannak.
2019. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül melyik suliba mentél?
2020. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!