Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Volt már, hogy valakinek a...

Volt már, hogy valakinek a gyermekének általános iskolában osztályozó vizsgát kellett tennie félévkor vagy év végén?

Figyelt kérdés
4 .osztályos a gyermekem eddig sosem volt ilyenre példa ,de ez az tanév nagyon döcögősen indult . :S Már az első hét végére összeszedett valamit ,októberben családi okok miatt 5 napra ki kellett kérnem ,és most 2 (!)hétig nem volt suliban,mert bronchitist kapott . Ma vittem iskolába és mondták ,hogy ebben a félévben már egy napot sem hiányozhat ,különben vizsgát kell tennie . Eléggé feszült vagyok emiatt ...jó eszű ,okos kislányom van ,de nem szeretném ilyennek kitenni ... Persze ez nem rajtam múlik.

2014. nov. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Nekem anno kellett. Gimibe jártam,nagyon nem ment.Elötte 4-5ös tanuló voltam. Gimiben le 2esre. Ezért mentem át általános iskolába ahol töri nem volt. Igy azt mondták vagy évet ismételek vagy nyár végén töriből teszek vizsgát. Megcsináltam, s folytattam év ismétlés nélkül a sulit.Utána még szeptemberben nem is kellett tanulnom,mert több tananyagot megtanultam. Egész év anyagát megtanultam, de az utolsó fejezetet az osztály ne tanulta. (29N)
2014. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lászl válasza:
Általános iskolában nem annyira nehéz az osztályozóvizsga, egy tantárgyból 1-2 óra alatt felmérik a gyerek tudását és szépen leosztályozzák. Egy jó tanító úgy levezényli, hogy a gyereknek nem okoz semmilyen stresszt.
2014. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!