Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hama Baggymax táskáról vélemén...

Hama Baggymax táskáról vélemények?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdi a sulit a kislányom, vékony testalkatú. Abban gondolkodom, hogy valószínűleg úgysem tart ki egész alsóban egy táska, hanem elsőre egy kisebb kaliberűt gondoltam neki, aztán meglátjuk mennyit nő, mennyit változik az ízlése, és mennyire strapálódik a táska stb.

Pár típust rápróbáltam korábban, mindenképp ilyen anatómiait vagy ergonómiait szeretnék neki.


Most lenne lehetőségem 10 ezerért egy baggymax táska+tornazsák+tolltartó szettet venni, szerintetek megéri, jó döntés?


2015. jan. 11. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, elfelejtettem: teljesen újszerű állapotú
2015. jan. 11. 19:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit csicsás, ahogy a képeket látom. Igaz, gyereknek azért jó.
2015. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a 10 ezer érte. Olyan 4-5 ezret adnék a helyedben. Ha úgyis 1-2 év múlva újat kell venni.
2015. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!