Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor vegyunk iskolatáskát és...

Mikor vegyunk iskolatáskát és mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdi a lányom a sulit, tudnátok esetleg márkát vagy uzletet ajánlani, ahol jo minoségut lehet venni?Esetleg Gyorben?
2015. febr. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ars unas anatomiai, dobozos iskolataskat vettem a gyereknek decemberben, nem azert, mert szoritott az ido, hanem mert kiarusitasos utolso darab volt. 😊

Az iroasztalt is megvettuk az elozo honapban, mindent nem tudunk egyszerre megvenni, igy elore vasarolunk, ha talalunk jo aron, akcios dolgokat.

2015. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármikor, amikor nektek megfelel :)

Arra érdemes odafigyelni, hogy merev hátú és vastag, párnázott pántú legyen.

Én úgy gondolom, hogy mivel egyrészről az első pár évben úgyis kocsival hozzuk-visszük a gyereket, tehát csak egy pár métert kell cipelnie a táskát, másrészről pedig egy elsős és egy ötödikes között van különbség, így a táskájuk is eltérő.

Nálunk a 4-5-eseknek már hagyományos hátizsákjuk van, nem ez a tipikus elsős iskolatáska.

Mi végül a Tesco-ban vettünk 6000 Ft-ért rendes anatómiai, ergonomikus táskát, amit már 2. éve használ a fiam és semmi baja, szerintem simán kibírja még a 3. osztályt is.

Vehettünk volna 20-30e Ft-ért is, de azt néztük, hogy azok semmivel sem tudnak többet és mint írtam, tényleg csak 2-3 évre kell.

2015. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem három gyermekem van..túl vagyunk három iskolakezdésen. Az első amit megvettünk a fiamnak az egy Budmill táska volt. Nem volt rossz választás - 4 évig bírta, megjegyzem a Budmillnak van olyan szolgáltatása, hogy megjavítja he elromlik a táskán valami. A másik gyermekemnek nem kellett hazahozni szinte semmit a suliba így neki egy egyszerűbb táskát vettünk amibe szinte csak a tolltartót hozta haza. A harmadik gyermekemnél rámentem a netre és használtan vettem egy lego táskát..nagyon jó vétel volt (3000 Ft) ...könnyű, merev, szinte új ..stb de annyit amennyibe került soha nem adtam volna érte.

Azt kellene megtudni hogy mennyit cuccot kell hazahordani a gyermeknek. Mindenképpen több rekeszes legyen, külön a könyv, a füzet és az elemózsia. Külön az inni való..Jó ha az alja vízálló, hogy le tudja tenni a földre, az is j ha nem túl világos, a budmillnál ez volt a rossz hogy pont ott volt világos ahol kiállt (tolltartós rész) és az koszosodott. Ami nagyon ki van találva még az a bagmaster táskák. [link]

2015. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, az előző tényleg jókat írt! A kulacstartó és a sok zseb/rekesz tényleg fontos lehet.

Az is jó szerintem, ha az kívül az alja nem teljesen sima, hanem vannak rajta műanyag bütykök, így kevésbé sérülékeny.

2015. febr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!