Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tudnátok nekem magán, és/vagy...

Tudnátok nekem magán, és/vagy alapítványi általános iskolákat mondani?

Figyelt kérdés
Szeretném ált. 4,5 -iktől a gyermekemet, magán vagy alapítványi iskolába járatni. De sajnos nem találok a környékünkön ilyet. Waldorf kizárva, ha lehet Angol - Magyar kétnyelvűt keresünk, de nem baj ha nem olyan. Vác - Gödöllő környékén, vagy Bp Ujpest, Zugló. Előre is köszönöm.

2015. máj. 15. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

két tannyelvűt tudok de oda érdemes elsőtől járni !

4-5 környékén már tuti nem veszik át olyan osztályba csak simába - tapasztalat !

am meg magánsuli azon a környéken nincs vagyis nem tudok róla h lenne csak a waldorf ....

de hívd fel a kerületi oktatási hivatalt - önkormányzatnál

vagy a kilk-et

2015. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy offolok, de mi is gondolkodunk ilyesmiben. Mi a probléma a waldorffal?
2015. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] a legjobb szerintem. bár nem mondtad mennyit szánsz a tandíjra.
2015. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy állami, de a káposztásmegyeri angol kéttannyelvű is nagyon jó

(a tanrendje ugyanaz, mint a városligeti kéttannyelvűk)


Barátnőmék dicsérik az Orchidea magániskolát (XIII. Hajdú utca), illetve most fognak egyet nyitni a 4. kerületben, Újpesten, a Váci út külső részéhez közel- egy már meglévő magánóvoda tulajdonosai.


Bennem is az merült fel rögtön, hogy miért nem kezdetektől tervezed ilyen iskolába íratni?

A kéttannyelvű iskoláknak más a tanrendje, mint a hagyományos intézményeké, érdemes ezt is számításba venni.

2015. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.


Próbáltam elsőtől ilyet iskolát keresni, de ami volt az a gödi Huzzela, illetve a káposztásmegyeri. Mindkét helyen többszörös túljelentkezés van, nem tudtunk bejutni.

A gyerekeim járnak ovis koruktól fogva Helen Doron angolra, így merem remélni, hogy nincsenek nagyon elmaradva az angol nyelvvel.

Waldorf -ról csak annyit, hogy nem egyezik az oktatásról/nevelésről alkotott képünk. Nem értek egyet vele.

Épp a gödöllői Török Ingácz-al szemezek. Bár nem két tannyelvű, DE van angol szak.

2015. máj. 18. 11:53
 6/7 A kérdező kommentje:
ilyet = ilyen :(
2015. máj. 18. 11:54
 7/7 anonim válasza:
Francia ket tannyelvut ismertek???
2018. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!