Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes genetikai UH-n...

18 hetes genetikai UH-n kislányt tippelt az orvos, de nem merte 100%-ra mondani. Akinek ilyenkor lányt mondtak mennyire jött be?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem lányt mondtak pont a 18. héten, lány is lett.
2015. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én tegnap voltam UH-n 20 hetesen, nekem is lányt mondanak, remélem az is marad :) Pontosan ezt mondta a doki, aki már elég idős és nagyon régóta praktizál, hogy "szerintem lány" :)
2015. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányt mondott a doki 75%-ra és fiú lett, de az már a 28. héten kiderült.
2015. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 16 hetesen is megmondták, hogy kislány. Ugyan még nem született meg, de azóta már 3x is megerősítették, ebben volt sima uh, 4d meg 5d is, mindenhol tutira kislányt mondtak, és elég egyértelmű is volt 27 hetesen már laikus szemmel is :) Ha szépen megmutatta magát, akkor veheted biztosra, ha takargatta és csak éppen meg lehetett lesni, akkor várj még, hogy mit mondanak legközelebb :)
2015. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18. héten nekem is kislányt mondtak és 1 héttel később is az volt. :) szerintem már nem fog változni.

ha kisfiú, akkor az szinte biztosra lehet már látni a 18. héten.

2015. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyermekemnél bejött! Mind a kettőnél a 18. heti uh nézte meg a doki először a nemét! Pedig akkor még egyiknél se mondta ő se 100%-ra! Aztán az összes többi uh-n is úgy látta s úgy is lett mind a kettőnél! Elsőnél azt mondta úgy látja lány, későbbi uh-kon valóban én is láttam s lány is lett! Második babámnál azt mondta nagyon úgy néz ki, hogy kisfiú, fiú is lett! Nálam mind a kétszer jól látta, nem tévedett!
2015. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nünü87 ***** válasza:

18 hétre nekem is lányt mondtak, de másnap amikor a magánorvosom nézte akkor nem mutatta meg magát. Jövőhéten megyek újra, remélem már meg tudja erősíteni és a picikém sem lesz szégyenlős.


21 hkm

2015. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!