Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha az osztályteremben három...

Ha az osztályteremben három padsor van és kettesével ülnek a diákok, a padsorokkal szemben állva jobbról jön a fény, akkor hova a legjobb ülni, ahonnan mindent hall és lát a tanuló és még a természetes fény is megfelelő?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá egyértelmű válasz.

Egy balkezesnek például sehol se lesz jó.

Ha a tanár előszeretettel sétál el a terem közepéig, miközben beszél, akkor az első padból forogni kell.

Ha rossz a szeme a tanulónak, akkor hátulról viszont a táblát nem látja...

2015. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél közelebb ülsz az ablakhoz, annál több lesz a természetes fény. De szerintem ülj középre legelőlre és akkor a tanár jó tanulónak fog tartani, pedig mindig mögötted lesz :)
2015. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ablak felőli padsor 2. padjában az ablak felé eső helyre. Legalábbis én oda ülnék. :)

Az első pad nekem nem szimpi, nem szívesen ülnék a tanár „szájában”, a második padból viszont még jól látni, hallani, az ablakon árad be a fény, és nem utolsó sorban ki lehet bámészkodni rajta, enyhít a bezártságérzeten. Az ablak felőli soron nem is szoktak gyakran járkálni a tanárok, inkább a padsorok között teszik.

2015. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!