Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Görgősszék az iskolásnak: ti...

Görgősszék az iskolásnak: ti milyet vettetek? Plusz pár kérdés?

Figyelt kérdés

Alacsony támlás v magas, esetleg hálós hátú?

Elsős lesz... Ma ráült pár félére, mindet le tudtam engedni annyira hogy kényelmes legyen neki, de egyikre se mondta, hogy húha ez a legjobb hátamnak vagy akármi.

Érdemes hosszabb távra tervezve drágábbat venni, vagy úgyis tönkremennek alig pár év alatt és nem szolgálja ki kamaszkoráig?

Karfásat v anélkülit? úgyis az asztalon támaszkodik, nem? vagy annyira sok időt tölt egy gyerek az íróasztalánál, h kell a karfa?


bár a gyerek nem mondott semmit, én a hálósat találtam a legkényelmesebbnek, akinek ilyen van: strapabíró a szék, jó választásnak bizonyult?


az íróasztalra érdemes ilyen műanyag rátétet venni, igaz? ikeán kívül hol lehet olyat kapni (nálunk az írószerboltban nincs :( ?


2015. júl. 2. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

mi is csak készülünk a suliba, tapasztalatom még nincs, de nekem az a véleményem, hogy nem kell ezt túlbonyolítani :)

most őszintén, 4-ig suliban lesznek, annyira sokat ezért nem fognak az első években seggelni, hogy egy szék annyira számítson, inkább az iskolába kéne kényelmes szék, hisz azon ülnek egész nap. én világ életemben az ágyamon tanultam, a barátnőimnél is mikor közösen tanultunk vagy a földön vagy az ágyon kuporogtunk, de nem az íróasztaloknál, pedig mindenkinél volt :D

enyém karfás, bőr széket "kapott", mert a számítógépasztalunknál az volt, de már nem használjuk az asztali gépet... majd ha úgy látjuk, hogy sokat ül az asztalnál (gondolom ez majd inkább középiskolában várható) akkor természetesen választunk egy drága, neki kényelmeset, előre nem szeretnék erre feleslegesen költeni. na meg én azt szeretném ha az étkezőben írná a leckéjét mikor főzök mondjuk, de persze ezt is majd kitapasztaljuk

2015. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálunk a lányomnak alsóban hálos,karfás volt ès szerette,kènyelmes is volt számára ès a mai napig semmi baja.A felsőt kisgimnazistakènt kezdte kèt èvig mèg használta is,viszont lecserèltük neki egy magas támlás bőr főnöki forgoszèkre,ezzel könnyebben tud mozogni ès helyezkedni. Az íróasztalra hiába vettem műanyagot mindig zavarta,de ettől függetlenül szerintem jó dolog!! Mèg annyit,hogy kistámlás szèket szerintem semmikèpp ne vegyetek!!
2015. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én egy ehhez hasonló etetőszéket vettem.

Az íróasztal lapja 75 cm magas. Vagy kényelmesen feléri a gyerek, de lóg a lába, vagy nem lóg, de akkor meg nem éri fel az asztalt.

Ennek állítható az ülésmagassága, a lábtartója, jó a háttámlája és nagyon kényelmesnek tartja a lányom.

60 kilót bír, úgyhogy sokáig jó lesz. :)

2015. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy közepes árkategóriájúval nem lehet szerintem mellé lőni.

Gyerekem nincs, de még emlékszem amikor én mentem elsőbe. Megvettük a fogószéket, cuki mintás huzattal és tanuláshoz sosem használtam. Házifeladatot rendszeresen a konyhaasztalnál írtam a sima fenyőszéken. Mivel ott volt anyám is így nem unatkoztam házi feladat írás közben.

A műanyag rátétet sosem értettem (mármint cuki meg szép,de hasznosnak nem igazán tartom). Egy puhafából készült asztalra érdemes tenni, de a bútorlapnak semmi baja nem lesz tőle ha a gyerek erősebben nyomja a lapra a piroskék ceruzát.

2015. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!