Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a véleményetek a herlitz...

Mi a véleményetek a herlitz midi és a belmil iskolatáskákrol?

Figyelt kérdés
Kezdő iskolás anyuka vagyok:-) milyet vegyek ugyan? Mik legyenek a főbb szempontok a választásnál az áron kívül!

2015. júl. 8. 13:52
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én tavaly voltam ugyanebben a cipőben, végül jól döntöttünk, mert egy olyan táskát vettünk, ami jól bírta a rossz bánásmódot, az eltel egy év meg sem látszik rajta:) Anatómiai iskolatáskát vettünk, vastagon párnázva, széles pántokkal, a márkáját nem tudom, de közel 20eft-ot fizettünk érte, a fiam választotta ki, fontos volt, hogy neki is tetsszen, hiszen ő fogja viselni.Szóval ha soknak is tűnik az ára, de megéri a minőséget választani, a gyereknek is kényelmesebb és tartós is.
2015. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindkettő jó, bírják a strapát. mindkét márkának van különböző méretű anatómiai táskája, pár centi a különbség köztük, aszerint válasszatok, hogy mennyi cuccost kell majd hordani benne (haza kell hozni minden nap mindent), illetve hogy autóval v gyalog jártok-e suliba. A hárkiképzés különböző, próbálja fel a gyerek, illetve a pántok között is van többféle, nem csak a szélessége számít, hanem hogy hová esik pl a csat (ha pont hónaljnál van akkor nagyon kényelmetlen lehet).

a merevített műanyag alj fontos, belül legyen több fakkja, csattal záródjon - de a herlitz és a belmil alsós táskái mind ilyenek.

mi egy mc neill táskát vettünk (ua mint a scout), nagyon jó választás volt, harmadáron 10 ezerért, szettben tornazsákkal, tolltartóval, uzsidobozzal és kulaccsal. elnyűhetetlen és kényelmes

2015. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik legfontosabb,hogy könnyű legyen.A másik legfontosabb,hogy iskolába menet-jövet ő vigye.Ez egy kis lépés az önállóságra neveléshez,amire élete folyamán olyan sokszor szüksége lesz.
2015. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!