Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Anyukák nektek mennyire...

Anyukák nektek mennyire fontos hogy a gyereknek alsó osztályba minden egyes taneszközén valamilyen mese hős szerepeljen?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem az anyukáknak fontos, hanem a gyereknek. :D

Van, aku teljesíti, más meg csak mértékkel (s megoszlik, hogy ki anyagi okból, s ki elvből).

2015. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még csak 3 éves a fiam, de válaszolhatok? :)

Nekem nem lenne fontos, nem is tetszik igazából. De ha a gyerek ilyet akarna, mert gondolom minden gyereknek ilyen van, akkor vennék neki olyat.

Amúgy meg ha 1 év múlva más mesehős van porondon, akkor mindent le kell cserélni? :/

2015. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fontos? Semennyire.. Még nem vagyok anyuka, de van több unokahúgom, unokaöcsém is, és egyáltalán nem fontos a szülőknek..nekem sem lenne.


Ha a gyerekek kérik, akkor vesznek olyat a szülők, de egyébként mint szülőnek nem fontos nekik.


A gyerekeknek meg én mindig szívesen rajzoltam és újabban azt kérik, hogy sima barna papírral legyen bekötve a füzetük, én rajzolok rá valamit, amit kérnek és ők kiszínezhetik. Szerintem tök menő. :) Nagyon szeretem ezeket megcsinálni nekik. :)

2015. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire, szerencsére a gyereknek sem. Így van nevelve. Van persze meshősös dolga, de csak 1-2.
2015. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fontos, nekem inkább a minőség számít. taneszközbe ugyanúgy mint ruhába. Ha a jó minőségen éppen van valami mesehős, és megfizethető akkor jöhet. de nincs meseőrület.
2015. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem. Nem én használom, nekem tökmindegy milyen, csak ne saláta legyen.
2015. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most megy elsőbe a fiam,szerencsére ugy lett nevelve hogy nem mindent tudunk megvenni amit ő szeretne,hanem csak mértékkel.

igy a táskája se mesefigurás lesz,nem szeretném fél év mulva lecserélni az uj aktuális mánia miatt,füzetekből se lesz mesehősös,csak üzenőfüzet és ilyesmi,tolltartót ő választhat,az mégse olyan nagy kiadás,szoval,megegyezünk,nem ész nélkül csak a disney....

2015. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ceruzát, tollat, radírt, színest, stb. nem vennék olyat, mert sokszor nem jó minőségű. De a tolltartója lehet olyan.

Vagy az iskolatáskába is a minőség a lényeg, de egy uzsisdoboz, kulacs nem számít.


A füzetborítóját szintén befedném mesehősössel (nálunk focis).


Szóval nem minden taneszköz lenne olyan, mert a minőség a legtöbb esetben felülírná az ő kérését.

2015. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy milyen mintája van, az fontos, hogy minőségre jó legyen. Mintát a gyerek választ. Volt már neki verdás, tigrises, pókemberes. Most angry birds, pókember és focilabdás füzeteket vettünk. Tolltartót, táskát nem cserélem le ha megunja, csak ha már muszáj.
2015. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk nem mesehősös volt hanem állatos autos,most felsőben szintén állatos ,focis,autos ,lesz probálom olcso de szépet venni .
2015. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!