Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek milyen nylonborítók...

Elsősnek milyen nylonborítók kellenek? Mekkorák, és hány db?

Figyelt kérdés
Ezt az első héten kell beszerezni, amikor már megvannak a könyvek is? Ti milyen papírba csomagoljátok? Tantárgyanként másba?
2015. aug. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk átlátszó nylon kellett, melynek két szélén függőlegesen egy-egy öntapadós csík van. Ennek mérete kb. A3-as.... ezt lehet kisebbre vágni.

Átlátszó azért kellett, hogy a gyerekek felismerjék a a tankönyveiket.

Füzetekre is átlátszó nylon kellett.

2015. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor vettem borítót, amikor már megvolt a könyv, hamarabb felesleges lett volna. A füzeteket már bekötöttük augusztusban, de a könyveket megvártuk, és csak akkor vettünk borítót. Én olyanba kötöttem őket, amin nem csak ragadós csík van, hanem az egész ragad, úgyhogy teljesen méretre lehetett vágni. Mondjuk ez csak a keményebb könyveknél működött, és elsőre irgalmatlanul csúnya lett, de hamar rá lehet jönni, hogy hogyan kell.

Viszont én színesbe kötöttem be a könyveket is, meg a füzeteket is, Ráadásul egyformába. Nem okozott gondot. Amíg nem tudott még olvasni, addig ugyanis rajzos órarendje volt, pl. a matek egy dobókocka, a magyar egy könyv, a környezet egy falevél, stb. ilyen jelekkel jelöltem a különböző tantárgyakat, és a füzetcímkére is rárajzoltam ugyanezeket (persze oda betűvel is felírtam), úgyhogy tudta, hogy melyik mi.

2015. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tekercset vettem ebből az öntapadós fajtából, mikor megkaptuk a könyveket elkezdtem bekötni vele, hatalmas szívás volt bekötni vele, tekeredik, csavarodik, baromi vékony, már most agyon van használódva, szóval veszek normális vastagot, most hogy már tudom, milyenek a könyvek. Tanulság: nem szabad ilyet venni :D
2015. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!