Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Íróasztal elsősnek? Fixen...

Íróasztal elsősnek? Fixen döntött legyen, vagy jobb, ha dönthető? Melyik a praktikus?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb, ha dönthető. Még egy felnőtt ember is belebolondulna, ha a ceruzák meg a tollak egyfolytában legurulnának az asztalról :D
2014. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)))))

Hát a peremről hallottál-e?

2014. febr. 13. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindkét gyereknek állítható dőlésszögűt vettünk, és valahogy végül mindketten a sima vízszinteset találják legkényelmesebbnek (fixen döntött lapú asztalokkal nagyon befürödtünk volna). a suliban olyan van nekik, amin minimálisan döntött az írófelület, de a lap teteje vízszintes, oda pakolják ki a könyveket eszközöket stb. -ilyen kis egybeöntött csővázú egyszemélyes padok, biztos tudod.

amit még javasolni tudok -hogyha van rá lehetőség- legyen állítható az asztal magassága és persze a szék magasságát is jól el kell találni, ha nem emelhető.

És az olyan asztal nem jó, ami döntött és alul van kis pereme, egyszerűen kényelmetlen ha tartósabb ideig ül mellette az illető.

2014. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában sem döntött / dönthető asztalok vannak. A perem zavarhatja pl. írás közben.
2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vennék fixen döntöttet, én is utálnék rajta írni, úgyhogy én vagy dönthetőt, vagy vízszinteset vennék...

Én semmilyen praktikumot nem látok a fixen döntöttben...

2014. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!