Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola elsős gyermek...

Általános iskola elsős gyermek, aki napközis is mennyit tanuljon otthon esténként, ami reális?

Figyelt kérdés
Napi fél órára gondoltam még így az év elején.
2015. szept. 22. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Semennyit sem.
2015. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké, de olyan gyorsan haladnak a betűelemek tanulásával, hogy muszáj otthon is gyakorolni, ha nem akar lemaradni.
2015. szept. 22. 13:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megbeszélném a tanárral, hogy a gyerek hogy halad és hogy ő ajánlja-e az otthoni tanulást. Mert azért már igen fáradtak este. Ha nagyon nem muszáj, akkor én nem nyaggatnám vele otthon. Max. 10-15 perc.

Mennyi idős?

2015. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
És miért kell ennyire sietni a betűkkel? Szeptember 22 van!
2015. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy roppant hasznos könyv:

[link]

2015. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a könyvet elolvasom. Azért kell sietni, mert a tanmenet ezt írja.
2015. szept. 22. 13:52
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Őszintén szólva én nagy ívben le fogom sz*rni a tanmenetet.

Vekerdy Tamás filozófiájával értek egyet és ha kell, igenis én is meg fogom írni a lányom helyett a házi feladatot.

Olvasgasd pl. ezt:

[link]

2015. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Áh, úgy látom előttem is Vekerdyt ajánlottak :)
2015. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 klopusz ***** válasza:
79%

A görcs rántaná össze azt a tanárt, aki így hajtja az elsősöket.

Amúgy nincs igaza, nem hiszem, hogy ezt előírná a tanmenet, ő gondolja úgy, hogy ez jó. Ja. Neki. De hol marad a gyerek?


A szegény kisgyermek napközis, akkor ugyanannyi időt tölt el az iskolába mint a - majd' megmondom milyen - tanára. Gyakoroljon az otthon munka után!


Csatlakozom a "Verekdy-csapahoz". SEMENNYIT sem kell otthon gyakorolni. HÉT VÉGÉN SEM!

2015. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ditta323 ***** válasza:
98%
Minek még otthon is? Hagyd meg játékra az estét, mert azért még gyerek. Vagy, ha úgy gondolod, hogy nem megfelelő a napközi akkor vedd ki és tanulj vele te otthon.
2015. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!