Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolában a fogadóórán mit...

Iskolában a fogadóórán mit szoktatok kérdezni?

Figyelt kérdés

Most elsős a gyermekem, még soha nem voltam fogadóórán. Ilyenkor a tanár mondja el a gyermekről a tudnivalókat, vagy csak az én kérdésimre fog válaszolni?

Ti miket szoktatok megkérdezni? Eddig van két dolog, amit szeretnék megtudni, de jó lenne még ötleteket kapni, hogy miket szoktatok kérdezni.



2015. okt. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szülőin voltam eddig, fogadóórán nem. Oda az megy akinek ahogy te is mondod "kérdése van". Nekem nem volt eddig olyan amire szülőin ne kaptam volna választ. Fogadóra akkor mennék ha olyan kérdésem van amit nem szeretnék x ember előtt feltenni, vagy kicsit komolyabb, több időt igénylő dolog.
2015. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elmentem azért, hogy megismerjem az új tanárokat 5. osztályban. Azzal kezdtem, hogy ezt elmondtam, és megkérdeztem, mit kell tudnom, mi a tapasztalatuk a gyerekről. Ha volt konkrét kérdésem, akkor feltettem.

1. osztályban nagyjából ugyanez volt, annyival bővebben, hogy a tanító néni megkérdezte, hogy ez meg az hogy van otthon (pl. gyakorlás, tanulási idő, stb.).

2015. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 16. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy megy egy adott tantárgy
2015. okt. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell kérdeznem, mondja magától a tanár, hogy mit tapasztal. Pl. hogy egyre szebben ír, de ezt meg ezt még azért gyakoroljuk külön, mert még nem az igazi, meg mondja azt is, hogy milyen a magatartása az ő óráin, vagy hogy mi az, amiben kimondottan ügyes, és jelentkezhetne versenyre, meg ehhez hasonlók. De ha kérdezni kéne, akkor is ezeket kérdezném: miben ügyes, mit kell még erősíteni, hogyan viselkedik az órákon, mennyire aktív az órán, szóval ilyesmiket.
2015. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azokra a dolgokra kérdezz rá, ami téged érdekel. Csak amiatt, hogy lelkes szülőnek tűnj, ne húzd az időt felesleges kérdésekkel, és ne kérdezz kettő helyett hatot.
2015. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!