Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Aki tud hitelesen, őszintén...

Aki tud hitelesen, őszintén válaszolni megköszönöm .1. Milyen iskola a Vasvári Pál Gimi Székesfehérváron? Elsősorban diákok véleményét kérdezném. De ha szülő válaszol annak is örülök.2. kérdésem A Telekiről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 15:05
 1/3 anonim válasza:
Én szeptember óta járok a vasváriba és nagyon jó. A tanárok kedvesek többnyire, kifejezetten nincs panasz a tanításra de ez teljesen tanárfüggő, A közösség jó, sok program van, de az épület elég romos és terjeng egy pletyka hogy a Kodolányi mellé egy új épületbe költözünk de ez nem biztos. A Teleki egy versenyistálló, én semmiképpen sem mennék oda. Kérdezz nyugodtan ha kíváncsi vagy. gondolom felvételiztél.
2016. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A vasvári jó :) közösség, tanárok szempontjából boztosan. A teleki tényleg nagyon kemény, de van egy előnye. Szinte biztos hogy bárhova szeretnél menni továbbtanulni össze fog jönni. Utosó két év az érettségire felkészítésről szól teljes egészében. Illetve a nyelvoktatás jobb.

És azt mondják ott a legjobb a diákélet :) amit nem ajánlok az a tóparti. Tudom nem is kérdezted, de gondoltam megemlítem. Tanulás szempontjából nehézségre inkább a telekihez közelít, de mégis ugyan annyira leszel felkészítve érettségire mint a vasváriban. És a diákélet siralmas kb...

Szóval a vasvári és teleki között szerintem az döntsön hogy hogyan tervezel gimi után :)

2016. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha valakinek kellene:

Telekis vagyok: Igen, iszonyat sokan mondják, hogy a Teleki egy versenyistálló, pedig igazából nem az. Igen, a tanulás kemény, elvárják, hogy jól teljesítsünk, és hogy tanuljunk. Viszont a legtöbb tanár elég kedves, megértő és rugalmas. Van olyan hogy egy nap írunk mondjuk biosz témazárót, és a matek tanár is akkorra akarja tenni a dolgozatot. És akkor megkérjük a matektanárt, hogy nem lehetne-e másnap és beleegyezik.

A diákélet nagyon jó, sok program van, királyválasztás, Telekis napok, stb..., a tanárok minden buliban benne vannak, jó, nyilván azt nem haggyák, hogy hullarészegre igyuk magunkat☺.

Az érettségire tényleg nagyon jol felkészítenek, és tényleg, szinte bárhova, bármilyen egyetemre felvesznek. Én mindenkinek ajánlom, szerintem jó választás.


A Vasvárit nem nagyon ismerem, de van három ismerősöm aki, odajár es az egyiktőjük azt mondja hogy szuper, a másik kettő pedig hogy mekkora szemetek a tanárok és hogy utálják... szóval nem tudom mi az igazság😕.

2020. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!