Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor cseréltétek le a gyereke...

Mikor cseréltétek le a gyereketek első iskolatáskáját?

Figyelt kérdés
(És miért?)

2016. febr. 15. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a 3. osztályt kezdte. Akkor már nagylányosabb táskát szeretett volna :)
2016. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Pont ezért kérdezem. Szeptemberben a fiam is 3. osztályos lesz, és látom, hogy sokan cserélnek akkor. :)
2016. febr. 15. 13:19
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Hát én 5.-től kaptam új táskát, első 4 évben ugyanaz volt, amit én választottam, és rábeszéltem anno anyumat, hogy vegyük azt, mikor elmentünk venni; ő már akkor is kifejezte nemtetszését, és megpróbált engem a kiszemelt táskámról lebeszélni; de végülis sikerült azt a táskát megvetetni. Egyébként 4. után is még teljesen használható volt és semmi baja nem volt, egyszer egyik osztálytársam valamiért tett rá két kis vágást, de nem olyan helyen volt, és nem akkora, hogy nem lehetett volna használni a táskát, és még a vágás után is hordtam. És teljesen jó táska volt, jó minőségű is, csak anyám kötelezett rá, hogy 4. után másik táskát hordjak, mert ez volt a heppje, hogy le kell cserélni, pedig tényleg semmi baja nem volt, ő meg egyszerűen fogta, és kivitte a garázsba a porba, és adott nekem helyette ilyen tök gagyi vékony táskákat, onnantól már lehetséges, nem emlékszem, hogy általánosban a további években már minden évben új táskám volt, azokat a gagyikat évente cserélgettük. Utána 9.-re vettünk megint új, jóminőségű táskát, de mivel sok volt a könyv, talán 3- vagy 3-és fél évig bírta, utána lett új; de itt már ragaszkodtam a minőséghez és a márkához a kövi táskámnál is, amivel még amúgy keveset jártam, és imádom.
2016. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*Bátyám táskáját is lecserélte az enyémmel együtt (1 évvel idősebb) ugyanezen érthetetlen okból.
2016. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

minden évben újat kapnak mert addigra tönkre megy

igen a márkás is :-)

2016. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a márkás táska nem megy tönkre egy év alatt! Mondjuk a gyerek vigyáz a cuccaira...
2016. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3. Osztályos volt a fiam ,és azért cséltük le mert sok könyv nem fért már el a táskályában .
2016. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az én gyerekem is vigyázz rá vagyis vigyázna

ellenben az osztályba járó kisebbségi alakok nem ...

szal nem véletlen h tönkre megy évi 1 iskolatáska

2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 3 évig hordta ugyanazt a Nike hátizsákot,utána kapott egy másikat,amit 2.éve hord.
2016. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Negyedikben mindhárom gyerekét. Akkor mentek át másik iskolába. Akkor már utaztak, strapabíróbb, sötétebb táskákat vettünk.
2016. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!