Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az iskolákban lehet kérni...

Az iskolákban lehet kérni nyáron ügyeletet? (elsősorban a 15. ker-i László Gyula iskola érdekelne)

Figyelt kérdés
Most elsős a gyermekem, akinek nem tudjuk megoldani az egész nyári felügyeletét. Az iskolákban van ügyelet, mint az ovikban? Akikkel beszéltem, osztálytársak szülei, ők megoldják az egész nyarat.

2016. márc. 21. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Táborok vannak általában ilyenkor,jó sok pénzért persze. Én se tudom még hová teszem majd a gyereket,igaz ő még csak kiscsoportos ovis,de hát ettől még 3-4 év múlvára se teremtődik meg a 2,5 hónapos szabadság az embereknek.
2016. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a tábor kilőve, 1-2 hét még belefér a két gyereknek, de több nem.
2016. márc. 21. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Úgy tudom, mindenhol van ügyelet, amit napközis tábornak hívnak. Csak az étkezést kell fizetni. A suliban illene erről majd tájékoztatást adni év vége felé.
2016. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze ez nem az adott iskola ügyelete, hanem kerületileg intézik.Több iskola tartozik bele.
2016. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nálunk is lesz napközi
2016. márc. 21. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolában a nyári szünet első és esetleg a második héten is van "tabor", ahová az oda járó gyerekek mehetnek -amennyiben időben jelentkeztek. Csak megfelelő számú jelentkező esetén indul a tábor

Az önkormányzat szinten szervez napközbeni felügyeletet, szintén az étkezés kell fizetni és ez is csak akkor indul, ha van megfelelő szamu jelentkezo

2016. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetne, hogy az iskola szervez, de úgy látom a honlapon, hogy elsősöknek nincs fenn táborozás (csak 3.-tól):

[link]


Amiről a többiek írtak, az pedig az önkormányzat által szervezett nyári tábor, ennek egy régebbi híre:

[link]

2016. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2016. márc. 30. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!