Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol van olyan üzlet, ahol...

Hol van olyan üzlet, ahol nagy választék van iskolatáskából (nem webshop)?

Figyelt kérdés

Először meg akarom nézni élőben, utána, ha olcsóbb, megrendelem neten.

Első osztályosnak mire figyeljek a vásárláskor? Legyen talpa, kulacstartója, legyen könnyű....? PL. mekkora legyen?



2016. márc. 29. 07:13
 1/3 anonim válasza:
Hát ez attól függ, hogy otthon fog tanulni vagy napközis lesz-e. Biztos lesz 0. szülői, ott el szokták mondani - Nekem még a 4. osztály végén is csak egy tolltartót és az ellenörzőt hordták a gyerekek a suliba-Minden könyv , munkafüzet bent volt. Hétvégére haza lehetett hozni - gyakorolni, vagy ha dolgozat volt belőle akkor átnézni, de nem nagyon volt kihasználva a táska-ezért kár egy szuper táskát venni. A húgom gyereke viszont napi szinten hord 5 kg cuccot (!). Én könnyű táskát vettem, olyat aminek van alja amit le lehet tenni a földre.Könnyű. Ergonomikus, és jó szivacsos a háta ill, a vállrésze..nem túl nagy. Minimum 2-3 rekeszes... (LEGO, budmil, bagmaster, ) és persze a gyermeknek is jó ha tetszik. Ő fog vele járni!!!
2016. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez nem iskolaotthonos suli, hazahordják minden nap a cuccukat a gyerekek. Úgy gondoltam, megnézzük a táskákat "élőben" egy nagyobb üzletben (Bp.), aztán megrendelem interneten a kiválasztottat. Nem mindegy, mert kb. mindegyik márka 20.000 Ft.
2016. márc. 29. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy választék majd julius-agusztusban lesz mindenhol .
2016. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!