Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A Mullerben milyen iskolatáska...

A Mullerben milyen iskolatáskak kaphatok elsosoknek?

Figyelt kérdés
Holnap mennek arrafelé a lányommal es ha jo minőségű iskolatáskák vannak, akkor beneznenk oda is. O nyilván csak a kinézetre megy, en pedig a minőségre is, ezért jo lenne ha mindkettőnk akarata teljesülne. Ha gagyik vannak, akkor inkább be se megyunk, mert nem szeretnem később a duzzogasat hallgatni, hogy miért nem vettem meg neki pedig milyen szép volt. Ha márkát irtok az is jo lesz, ugy mar fogom tudni.
2016. ápr. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi úgy jártunk, hogy vettem használtan egy merev Herlitz táskát az elsős kislányomnak, de két hét után kiderült, hogy bevág neki a pánt, meg a derekát is nyomja.


Épp akkor jártam én is a Müllerben, és egész jól nézett ki ott egy táska, puha anyagú volt, és jó árban is, így megvettem.

Lassan vége az évnek, és nagy kedvenc, a strapát is jól bírja szerintem.

Este megnézem a nevét, mert nem emlékszem.

2016. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja a lényeg, hogy ez nem az a merev, és nem kifejezetten kicsiknek való fajta, de én olyat soha nem is fogok venni, a többi gyerekemnek sem.
2016. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van többféle,korosztályban,márkában is jò a választék.árban meg... a müller nem a legolcsòbb hely.

én felpròbáltattam a lányommal többfélét,mielőtt döntöttünk. Nekem szempont volt,hogy anatòmiai legyen,hosszùkásabb (ne tùl széles,mivel nagyon vékonyka a lányom),az alja merev,a belső része fakkos,a pántja a gyerek magasságához állìthatò(fent a vállnál)

Végül egy McNeill táskát vettem,amit a Scout gyárt egyébként.

táska,tornazsák,töltetlen tolltartò,uzsidoboz,kulacs volt a szettben,és 0,6 kg kilò a táska önsùlya összvissz. akciòs napon plusz kuponnal 32 helyett 16ért vettem.

nekünk cipelni kell a könyveket minden nap,és gyalog vagyunk,ha kocsiznánk,vagy bent lehetne hagyni a cuccost akkor kevésbé lettem volna faxnis táska ügyben.keresztfiam is alsòs,tolltartò,kaja pia,1-2 füzet amit hord naponta,neki egy 3000 ftos nike hátitatyòja van és teljesen jòl megfelel a célnak

2016. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden féle ,herlitz,stb .
2016. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem: Street a "márkája".
2016. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor mindenképp megnézzük.
2016. ápr. 14. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem csapok nagy faxnit a táskának. Ha a teljes cummót kell cipelni, akkor nincs az az anatómiailag kialakított táska, amivel elbírja a gyerek, ergó én cipelem. Ha meg pár apróságot kell naponta vinnie, akkor egy jó tatyó elég.

Iskolával szemben lakunk, szinte csak szülőn látok táskát.


A tapasztalataidat megírnád kérdező, hogy milyen volt a felhozatal?

2016. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem fogok venni extra drága táskát. Mivel hétfőn be kell majd vinni mindent, pénteken kell csak haza hozni. Azt meg én fogom hozni- vinni vagy az apukája. Naponta hazajárós táskának kap egy könnyű hátizsákot. Abban szinte semmi nem lesz max. a tolltartó, meg az uzsis doboza.
2016. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!