Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi mindent érdmes megkérdezni...

Mi mindent érdmes megkérdezni első szülői értekezleten (általános iskola első osztály)?

Figyelt kérdés
Például: milyen tornaruha kell, mikor lehet elhozni a kicsiket, biztos csomó mindent érdemes lenne megkérdezni, ha maguktól nem mondják esetleg. Te mit kérdeznél / kérdeztél?

2016. máj. 3. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg minden ilyesmit elmond a leendő tanító néni, inkább csak jegyzetelned kell.

Ha van valami speciális ügy, ami csak a te gyerekednél fordul elő, akkor azt persze kérdezd.

De nyugi, a tanító nénik rutinosak az ilyesmiben szerintem, én általános iskolában dolgozom, azért mondom.

2016. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bízom benne!
2016. máj. 3. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg még lesztek páran szülők, biztos más is fog kérdezni :)
2016. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendszerint én vagyok a kérdezőbiztos óvodai szülőin vagy iskolai bemutatkozó szülőin is :) Szerintem nagyon gyakran vannak olyan, nagyon lényeges dolgok, amiket maguktól nem mondanak el. Például, hogy minden körzetes gyereket fel tudnak-e venni, vagy mit hova kel leadni beiratkozáskor, ha nem a körzetes sulit választottuk stb. Ezeket konkrétan én kérdeztem meg, és úgy gondolom mindenkit érdekelt. De ez még csak egy előkészítő kapcsán tartott tájékoztató volt.
2016. máj. 3. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:

én is felirtam egy csomó kérdést-a legtöbb el is hangzott ,nem kellett külön feltennem

ilyeneket-hogy:reggel mikortól lehet vinni őket,medig kell beérni,délutáni ügyeletet hogyan odják meg,ebédet honnan szállitják,szülö hány napot igazolhat,milyen módon kell jelezni a hiányzást,kell-e tizótait csomagolni,váltócipő ,milyen legyen

én létrehoztam eg fb-os csoportot,és itt tudunk kommunikálni.ha a szülők benne vannak,adjátok körbe az elérhetőségeiteket-mert a tanitók ezt nem adhatják ki.

kérdezd meg a külön programokat-ezek költségeit,alapitvány munkáját.azt,hogy mit kell venni,azt elmondják,a napirend ,órák majd a tájékoztató füzetben lesznek

2016. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos volt, köszönöm. Ha még eszedbe jut valami, írjál! :)
2016. máj. 3. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes tudatni a kedves tanítókkal, hogy bugyilehúzásos kollektív büntetést, wc takaríttatást, verést legyen szíves mellőzni. Sajnos, az utóbbi időben egyre több ilyen eset van.
2016. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!