Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennétek ha az első...

Mit tennétek ha az első osztály után bezárna az iskola ahova a gyerk jár? Elképzeln sem tudok másik sulit neki.

Figyelt kérdés
itt amik vannak még sulik hát hogy mondjam vagy egyházi vagy egész napos, vagy gyenge..a magántanulóvá válással teljesen tönkretenném?
2015. ápr. 20. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi újság az osztálytársakkal?

Ha nem irtó gáz az új suli, meg nem szedik szét őket, akkor oda íratnám, ahová az osztálytársai, vagy a barátai járnak.

A ti sulitokból lesz a kínai (vagy milyen) iskola, ami a híradóban is volt?


Az egész napos suli alatt mit értesz?

Az enyém iskolaotthonosba jár, délután is vannak órák, 3-ig vannak bent. Nem olyan rossz, mint gondoltam.


Mi a baj az egyházi sulival? Rossz a híre, vagy csak simán ódzkodsz tőle? Mert attól még lehet jó. Mi ateisták vagyunk, mégis ref. hittanra írattuk be a gyereket, hogy megismerje a Bibliát. Hát, nem mondanám, hogy "verik beléjük". :)

2015. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne jó ötlet ha magántanuló lenne.

Én oda íratnám, ahoval a többi osztálytársát is íratják a szülei. Persze ha nem az lenne a legvacakabb suli a városban.

2015. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát ez egy nem állami suli volt amit most bezárnak, és az összes környező faluból minden irányból jöttek nagyon kevesen vannak a városból, szóval elképzelni sem tudom ki hova fog menni.gondolom nem mindenkit ugyanoda. majd persze kérdezősködöm, de nem tudom mit tegyek, persze majd megoldódik meg úgyis lesz valahogy, de szeretném a legjobbat neki. nem tudom ki hogy van vele, nekem egy gyerekem van és ez a suli volt totál a mi életritmusunkhoz való. az 5 tesiből 2 volt megtartva kettő délután amit kiváltottunk tánccal, ebéd előtt jön el a gyerek a suliból és ez így is kell hogy maradjon ehhez igazodva kell sulit találnunk, de ami erős és jó is lenne az egésznapos, osztrák mintára és délután is vannak órák na ezt nem szeretném. a másik a "gettóban" van ami jó lenne, szóval nem egyszerű. persze lehet hogy túl sokat agyalok rajta.

egyháziba semmiképpen mert oda legalább is nálunk mindenkit felvesznek és hát nem túl felhúzó a társaság. plusz van hogy szombaton egész napos bentlét elmélkedés stb..a bibliában nem hiszek, és nem is szeretném hogy a gyereknek átmossák az agyát, a hitét találja meg ő saját magában.de ez már egyéni, szóval köszi, remélem megtaláljuk a megoldást. gondoltam arra is hogy ausztriába kivisszük, vagy pestre, eddig csak az tartott vissza a költözéstől, hogy hadd járjon a suliba végig...hát ez nem jött be:)

2015. ápr. 21. 14:42
 4/5 anonim válasza:
Te jó ég egyházi iskola. Szegény gyereket biztos nagyon megviselné. Csakhogy. Az egyházi iskolákban a gyerekeknek - mivel a tanításon kívül személyesen is foglalkoznak velük - sokkal fejlettebb a személyiségük jobb eséllyel mennek az életbe. Személyes tapasztalat.
2015. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De persze ha ott tele van -nemmondhatomkimertkitörlik-kel az iskola akkor sajnos megértem.
2015. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!