Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Esetleg ilyen iskolatáskája...

Esetleg ilyen iskolatáskája van az elsős gyerkőcödnek? Írnál véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm!


2016. júl. 28. 06:30
 1/7 anonim válasza:
14%
Csak más színben.
2016. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a terméket nem ismerem, de az előzőnek igaza van a színnel kapcsolatban, sötétebbet vegyél (többnyire földön lesz). Arra figyelj, h nagyon könnyű legyen és legyen külső palacktartó.
2016. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! Ilyenetek van? Bevált?
2016. júl. 28. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ilyenünk volt elsőben zöldes színben de cseréltünk rendes kinézetű táskára. Sokat beszólogattak miatta mert.

Ha vesztek ne vegyetek 10-12ezer ferintnál drágábbat, minden évben cserélődnek a táskák.

2016. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Merev falú táskával szerintem jobban boldogul egy kicsi gyerek. Ez jobban hasonlít egy hátizsákra, csak gumis az alja. Az is fontos, hogy mennyi a súlya.
2016. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Én is elkövettem azt a hibát, hogy első körben nem merem falú táskát vettem. Nem nagyon boldogult vele a fiam, nem tudott pakolni benne. Két hónap múlva meg vettem egy merev falút.
2016. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnak ilyen táskája van, most fejezte be az első osztályt.


Ami mellette szól:

- Az iskolában simán be tudja tenni a szekrénybe, mert ha kipakol belőle, össze lehet nyomni kicsire. Az osztálytársai kínlódnak a merev táskákkal, mert persze nincs elég hely az iskolai szekrényekben.

- Eléggé könnyű.

- A kislányom szereti a mintáját.

- Elfértünk benne, úgy is, hogy hetekig minden nap minden tankönyvet hazahozott a gyerek (igaz, hogy én cipeltem, de így legalább nem felejtette az iskolában a leckét). Emellett van egy nagy uzsonnás doboza, kulacsa, és minden nap vitt egy plüssállatot is. :)

- Nem ment szét egy év alatt, igaz, hogy egy mosás ráfér már (nem tudom, hogy fogom megoldani).


Ellenérvek:

- A lányom eredetileg húzós táskát szeretett volna, lebeszéltem róla. Lehet, hogy nem kellett volna, ezt a táskát én cipeltem helyette, a tornazsákkal együtt.

- A teteje nem záródik olyan jól, mint a merev falu táskáknál, van egy kis rés a felső rész és a tető között oldalt. Zuhogó esőben lehet, hogy befolyik egy kis víz (nálunk nem fordult elő, de mi autóval jártunk).

- Az első zsebben alig fér el a táskához tervezett tolltartó.

2016. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!