Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősödnek hogy telik eddig...

Elsősödnek hogy telik eddig az iskola?

Figyelt kérdés
Milyen kedvvel megy haza, jókat mesél-e? Mit hagyott el eddig a cuccai közül? :)

2016. szept. 9. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak annyi a gondja, hogy nem csinálhat azt, amit akar. Örül a piros pontoknak, mutatja, hogy miket csináltak meg napközben. A házival tegnap volt először problémánk, hogy az egyik féle feladatot nem szívesen csinálta, de megoldottam azzal, hogy az itthoni gyakorlós füzetébe adtam neki a feladatra "sárga pontot". A sárga a kedvenc színe, és mondtam, hogy pirosat nem adhatok, de sárgát azt kaphat. Ettől nagyon lelkes lett.

Egyelőre mindene megvan, mondjuk én viszem reggel, és hozom órák után. Nem napközis.

2016. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig még oké neki, bár nem sok mindent mesél, de jó kedvűen indulunk el reggelente, szívesen viszi a táskáját, örömmel megy be reggelente az osztályterembe. A törölközőjét az első héten elhagyta, de a fiam, aki harmadikos ő még most is sorra hagyja el az íróeszközeit, sapkáját.
2016. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!