Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit ajánlanátok egy 7 éves...

Mit ajánlanátok egy 7 éves gyereknek a számítógéppel való ismerkedésre, ha fejlesztőt szeretnék neki, nem lövöldözős játékokat? Hol érhető el?

Figyelt kérdés
7 éves gyerekem van és még nem nagyon ismerkedett a számítógéppel, de lassan szeretném, ha elkezdene ismerkedni a számítógéppel. Milyen jó oldalakat ismertek, mit szeret a gyereketek? Köszi a választ!
2016. szept. 19. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

én 7 évesem gépezhet ha szeretne, nem tiltjuk és nem is fejlesztésre hanem szórakozásra használjuk. mondjuk heti 1 órát szokott, nem nagyon köti le.

traff. hu az egyik amivel játszik, ez egy közlekedéssel ismerkedős játék, a másik a lego.com

2016. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsombor1969 ***** válasza:
CS:GO mert megtanul angolul és oroszul
2016. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Okosdoboz.
2016. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszervolt.hu, kifestő24
2016. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Minecraft egy kreativitásfejlesztő játék. Lehet benne építeni, horgászni, vadászni, harcolni. De a Need For Speed mint autós játék engem 5 évesen lekötött.
2016. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Töltsétek le a Manóvilág vagy Manómatek oktatóprogramot :) kiskoromban imádtam!
2016. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B23456 válasza:
7 évesnek Dead Island 😉
2016. okt. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!