Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 eves kisfiamnak naponta...

7 eves kisfiamnak naponta mennyi idot engedjek meg hogy jatszhasson a szamitogeppel? Naponta 1 ora sok vagy rendben van?

Figyelt kérdés
Mindenkinek kivancsi vagyok a velemenyere, es nagyon koszonom!
2008. okt. 30. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is kb ennyit fogok megengedni. Szerintem korrekt.
2008. okt. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez pont jó. :)
2008. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindegyikotoknek hogy irtatok!
2008. okt. 30. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a napi 1 óra de, az én fiam 9 éves és harmadikos, idén hoztuk be azt a szabályt hogy csak hétvégén játszhat mert hétköznap mindig sietett, elkapkodta a leckéit hogy minél elöbb játszhasson. azelött az 1 órát nem tudtuk mindig betertani, de így most hétvégén játszhat akár két órái is.
2008. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi!
2008. okt. 31. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Véleményem szerint(remélem nem sértek meg senkit) én még 7 évesen nem engedném egyáltalán a számítógépet.Az én meglátásom szerint 9-10 évesen talán, de akkor is megnézném, hogy mivel játsszana.Inkább játsszon a levegőn, vagy a kortársaival.

Persze szülőként majd lehet, hogy ez a vélemény megváltozik, de most így látom.Mert káros a szemre is, meg hát sok felnőtt is mániákus, és ha ilyen korán kezdi...

2008. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!