Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 6,5 évesen kezdené az iskolát...

6,5 évesen kezdené az iskolát a lányom. Maximum 16kg lesz akkor. Bírni fogja?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 10:54
1 2 3
 1/26 Vilcsianyuja ***** válasza:
71%
Akkor gondolom, magasságra is picike. Mit mondanak az óvónők? Én nem vagyok híve a visszatartásnak, de egy ilyen pici lányt berakni a benga 7-8 évesek közé nem tudom, hogyan sülne el. A mostani korosztályával, a csoporttársaival hogy jön ki?
2016. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem a kiloktol fugg.
2016. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne bírná? Nem értem, hogy a kora vagy a súlya miatt aggódsz?

A lényeg, hogy lelkileg milyen, mennyire felkészült rá. Szerintem.


Én 7 évesen kezdtem a sulit, nem tudom, hány kiló voltam, de biztos nem voltam 16, mert elég vékonyka voltam, vagyok.

2016. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Most 112cm. Nagyon nyitott kislány, vidám.

A fizikai képessége miatt aggódom, bírni fogja-e , Tudtommal régen 18kg. volt az alsó határ.


Le vagyok döbbenve hogy csak Ennyi a súlya.

:(

Most bizonytalanodtam el igazán!

2016. nov. 11. 11:08
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Az én vékony 4 évesem 17kiló. Kissé alultáplált a tiéd,vagy ha az alkata ilyen,akkor is mi köze a sulihoz ennek?

Észben kell ott lenni,nem súlyban.

Azért tartanéd vissza,hogy ugyanúgy 17-18kilósan és nagyon vékonyan legyen elsős a szintén 20+ kilósok között?

2016. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
nem a súlyától függ.... max a táskát annyira nem fogja tudni cipelni,de itt az hozzátenném,hogy néha nekem is majdnem kiszakadt a kezem amikor elsősöm táskáját vittem :S Ha amúgy nincs vele gond akkor felesleges lenne vissza tartani.
2016. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

5. Vagyok

Akkor alacsony is. Ha engedik és oott a helye szerinted os,miért ne mehetne. Minden gyerek csúfolódik sajnos,mindehy min. Súlyon,magasságin,fülön,lábon,hajon.

2016. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, mostanában hány kilós egy elsős gyerek táskája a magyar iskolákban (külföldön élünk, az én ötéves elsősöm 1db A4-es füzettel meg egy csomag színes ceruzával jár), de mikor én voltam otthon elsős 20 éve, én alig bírtam el a táskámat, pedig az egyik legmagasabb lány voltam az osztályban.
2016. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Tudtommal ahhoz ne legyen a gyereknek gerinferdülése, igenis nem mindegy, hogy mekkora a súlya.

Vegigülni az 5-6x 45 percet, ahhoz sem mindegy hogy mennyi a súlya, hiába is vág az esze.

Sportol amúgy és hamar elfárad.

2016. nov. 11. 11:21
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Tudtommal ahhoz ne legyen a gyereknek gerinferdülése, igenis nem mindegy, hogy mekkora a súlya.

Vegigülni az 5-6x 45 percet, ahhoz sem mindegy hogy mennyi a súlya, hiába is vág az esze.


Nem értem minek írtad ki a kérdést,mert nekem ebből úgy tűnik,hogy te még nem akarod,hogy elkezdje az iskolát.Akkor ennyi

2016. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!