Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyire gáz, ha nem ismertem...

Mennyire gáz, ha nem ismertem fel az általános iskolai tanáromat?

Figyelt kérdés

5 év után találkoztunk és én egyáltalán nem tudtam, hogy ki. Nagyon sokat változott. Nem is köszöntem neki, mert nem ismertem fel.

Nagyon kedveltem régen és most így furcsa volt, ennyi idő után.


2016. dec. 3. 21:26
 1/5 anonim válasza:
Nekünk sokszor modta 1-2 tanár, hogy a régi diákok még köszönni sem tudnak, hiába tanították őket évekig, de előfordul én is volt hogy nem ismertem egyik tanáromat hirtelen és nem köszöntem, mondjuk utána összefutottunk máskor is akkor ráköszöntem, kérdezte is hogy mi a helyzet a suli óta.
2016. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén, én nagyon szégyenlem magam emiatt. A kedvenc tanárom volt, de egyszerűen ennyi év után valahogy azt sem tudtam ki ő. Biztos rosszat gondol most rólam, de tényleg csak utólag esett le a dolog, hogy ki volt.

De majd legközelebb okosabb leszek!

2016. dec. 3. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom, én mindig felismerem őket pedig 16 éve ballagtam. Akkor megértem ha 40kg-ot fogyott vagy hízott és átfestette a haját, de egyéb esetben 5 év után elég gáz ha nem ismered fel azt aki évekig tanított. Na de ez van, nem szándékosan csináltad, nem rosszindulatból, csak így alakult.
2016. dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Átfestette a haját vörösre, meg a haja stílusa is más lett.
2016. dec. 4. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi év után(írod ezt Te)?!5 év az olyan sok?!Én 15 évvel később is megismertem az ofőmet(ált.iskola)!A vonásai megmaradnak,még ha a haja,alkata megváltozik is!
2016. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!