Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők, tudnátok nekem informá...

Szülők, tudnátok nekem információkkal szolgálni szegedi általános iskolákról alsós és felsős gyereknek?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne iskolaválasztás és iskolaváltás miatt!

A gyerekek igen jó képességűek, de nem akarom őket 200%-os teljesítményre kényszeríteni!


2016. okt. 27. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiam az Arany J. Ált. Iskolába jár.

Szerintem jó iskola. Követelmény is megvan. Azt hallottam h az igazgatónő a város legerősebb iskoláját akarja belőle,és vannak akik a nehézsége miatt ott is hagyták már.

Fiam harmadikban csak technikából volt négyes, többi ötös. Tanulni itthon heti egyszer tanul pár órát. Gyakorolni idáig nem kellett. Normál képességünek tartom.

Van angol tagozata, külön felvételivel, elsőtől. Na az húzós!

Ja és persze én is oda jártam a megépülése óta :-)

Összességében jó iskola. Bár mióta alapítványi, sok támogatást várnak a szülőktől.

Ingyen sport torna és foci van.

De lehet menni jégkorizni tesi óra keretében(fizetős). Úszás negyedikben van. (ez ingyenes)

2016. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen kornyek?


A legjobbak :

Sagvari gyakorlo altalanos

Juhasz Gyula gyakorlo altalanos

Taban altalanos

2016. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arany Janos amit az elso irt.

Meg meg dicserik a Katolinat is ( Katolikus )

2016. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Tabánban jártam , igaz ennek már lassan 30 éve, és már akkor angol tagozatos osztályba, itt nagy hangsúlyt fektetnek a nyelvoktatásra
2016. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint túl erős az angol osztály az Aranyban? Nincsenek ott tanári túlkapások?
2016. okt. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!