Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van itt olyan aki a Kölcseybe...

Van itt olyan aki a Kölcseybe jár? (Budapest)

Figyelt kérdés
Felevtol atszeretnek menni egy másik iskolába , élsportoló vagyok és nem veszik figyelembe, es ez így eléggé nehéz, a sportosztaly érdekelne, privát üzenetben ha valaki letudna írni vagy esetleg itt is az kérem tegye meg! Vagy ha esetleg tudtok más kozepsulit akik respektaljak a sportot, és télleg nagyon respektaljak akkor azt is írjatok le! Köszönöm előre a válaszokat! 14/L

2017. jan. 21. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
az tök jó,hogy élsportoló vagy,de azért a helyesirásra is ügyelj picit!
2017. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első:mi a gondod?Helyesírásilag majdnem rendben van(oké,az át szeretnék,le tudná külön van),az ékezetek hiányoznak,de az a gépe/telefonja miatt is lehet.A "télleg" pedig szleng/rövidítés,mint ahogy a "lécci,a h (hogy),stb.,stb.Írom ezt úgy,hogy 44 éves vagyok,és én nem alkalmazom/használom....
2017. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!