Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tizoraira mit csomagoltok a...

Tizoraira mit csomagoltok a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szendvicset.
2017. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
75%
Szendvics + egy gyümölcs
2017. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Pl. croissant+gyümölcs/zöldség,szendvics+gyümölcs/zöldség,nutellás/lekváros kalács+gyümölcs/zöldség.A gyümölcs:alma,szőlő,mandarin,banán,eper(az alma gerezdekre vágva,a szőlőt leszemezve,a mandarint pucolva,gerezdekre szedve,az epret mosva,pucolva szoktam berakni)zöldség:karalábé vagy sárgarépa(pucolva,felszeletelve).
2017. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

válogatós gyerekem szeptembertől lesz iskolás... már most nézegetem, hogy mit fogok nekiadni, hogy ne haljon éhen :o mert szinte biztos, hogy a menzakaját nem fogja megenni.

arra jutottam, hogy ez az oldal lesz az alap, ezt fogom magunkra alakítani:

[link]

2017. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Gyümölcs (banán, alma, mandarin), keksz, magvak és valami kis nasi (pl. túró rudi). Szendvicset hiába csomagolnék, nem eszi meg. Ha kirándulni mennek, akkor szoktam egy vajas kiflit, meg egy kis sajtot is csomagolni.
2017. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
# 4: Mondjuk a mi helyzetünk speciális, mert a gyerekem autizmus miatt extrém válogatós, de mi vihetünk be ebédet. Reggel (felcímkézve, dátumozva) betesszük a tanári hűtőbe, ebédkor megkapja a kis dobozát, mikróban megmelegítik neki és így tud enni a többiekkel. Tudomásom szerint a speciális étrenden lévők is ezt csinálják (pl. a gluténérzékeny osztálytárs).
2017. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

#6: az enyém meg örökölte a jó édes anyjától az extrém finnyás hozzáállását... nagymama szerint most legalább visszakapom :o nem megnyugtató :o

szendvicset eszik, de csak bizonyos összetétellel...


szerintem ha van szendvics, vagybmi más szénhidrát (sós keksz, kréker, ropi, kis sonka vagy egyéb húsféle, sajtféle, meg némi gyümölcs (fél marék mazsola is jó pl ha a gyerek azt szereti), akkor azzal már egészen jól elvan a gyerek. bár nálunk ez majd csak ősztől lesz terítéken, majd akkor kiderül. de lelkesen követek minden ilyen fórumot :D

2017. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk elvileg kap háromszor étkezést az iskolában. Mégis mindig csomagolok neki, mert sokszor mondja, hogy undorító a reggeli meg uzsi.

Szoktam neki gyümölcsöt (banán, eper, szőlő), muffin, goffri, abonett, puffasztott rizs, müzliszelet, ropi, keksz. Többnyire ezekből válogatok.

2017. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 klopusz ***** válasza:
86%

Miután az általánosban olyan a kaja, amilyen, mindig csomagolok tízórait (ebédre alsóban be volt fizetve).


Szendvicset szoktam csomagolni - kenyérféle, felvágott, sajt, zöldség. Régebben tettem bele banánt, esetleg műzliszeletet, de mivel pocakosodni kezdett, az édesség elmaradt.


Nagy lányaimnak a szendvics mellett van még plusz, mert ők délután háromig vannak a gimiben.

2017. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Palacsinta,eper, süti, turó rudi, szendvics, kakaós csiga, meleg szendvics, rántotthusos szendvics
2017. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!