Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csomagoltok elsős gyereket...

Mit csomagoltok elsős gyereketeknek tízórait? Nem lesz menzás

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem anno almát csomagolt anyám mellé egy actimellt és egy sonkás szendvicset.


Most mennyire örülnék koleszban egy ilyen kosztnak reggel :D

2016. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hűtő, bármit lehet, ha nincs, akkor peksuti, gyümölcs, müzli szelet, max kolbászos szendvics
2016. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
szendvics, csoki, üdítő
2016. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az én lányom menzás lesz. Itthon reggeliznek, az iskolában kap majd tízórait és ebédet. Holnapra csomagolok neki almát és répát, aztán meglátjuk ha túl sok vagy kevés. Ha nem lenne menzás, csomagolnék még szendvicset is mellé, de ez attól is függ, meddig lesz az iskolában. Lányom iskolaotthonos lesz, mindennap 4-ig lesz tanítás.
2016. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hazajárós lesz minden nap 11:40ig lesz suliban, első nap ezért fornetti lesz és gyümi. Kis kényeztetés hátha jobb kedve lesz :)
2016. aug. 31. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt szoktam csomagolni a gyerekeimnek: szendvics, gyümölcs, zöldség, nasi( ha előző nap csak nasit evett egy hétig nem kap) 2 deci gyümölcslé, 1 liter víz, tejtermék. Nem mindig esznek meg mindent, de nem nagy mennyiség van belőlük.( tehát nem visz öt szendvicset, egy kiló gyümölcsöt és egy zacskó chipset.


Holnap ezeket viszik: egy halkrémes graham zsömle, egy paradicsom felvágva, egy alma felgerezdelve, egy kicsi sportszelet, szívószálas narancslé, víz, egy kis rúd sajt amit becsomagolva árulnak.

2016. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha csak 11:40ig lesz, és otthon reggelizik, akkor szeintem ezt felesleges túlbonyolítani. kis gyümölcs (alma, banán) és mellé esetleg kis nasi (1-2 szem pogácsa, kuki, ropi vagy müzliszelet, dörmi, stb)
2016. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kekszet, banant, gyumolcslevet.
2016. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4 szem sajtos pogit vitt és egy banánt fél liter bubis vizet. De elfogyott minden, a víz is mert kirohangálta magát :)
2016. szept. 1. 12:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
no, akkor megvan a tökéletes támpont, hogy mihez képest és m iből kell neki több vagy kevesebb :)
2016. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!