Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az érettségi szünetben van az...

Az érettségi szünetben van az osztálykirándulás a suliban, kötelező ezen részt venni a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Én igazolnám neki ezt a napot, ofő azt mondta a gyerekeknek aki nem megy be annak az iskolában kell lennie.Kérdem én:Nem azért érettségi szünet hogy csönd legyen az iskolában?
2017. ápr. 28. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Attól miért ne lenne csönd, hogy a te gyereked az iskolában van? Kozepiskolaskent azért elvarhato tőle valami minimális értelem, hogy ne orditozzon, nem? De miért nem megy kirándulni?
2017. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha igazolnad ilyen-olyan indokkal, akkor ertelemszeru, hogy nem megy be.

Menjen kirandulni!

2017. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Felénk ilyenkor délután kell iskolába menni. Amúgy miért nem megy kirándulni?
2017. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Általános iskolás, 7-es, nem szereti pár osztálytársát, szó nélkül veszik kölcsön a cuccait, stb.
2017. ápr. 28. 08:03
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
hát akkor a problémát kell rendezni, nem pedig a gyereket aszocializálni szándékosan !!!
2017. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Mennyire nevetséges, és szánalmas világban élünk már!

Ha mindig kivonod a forgalomból a saját gyerekedet, amikor "helyzet" van, teljesen életképtelenné fogod nevelni!! Nem az a megoldás, hogy verje halálra emiatt a pitiáner dolog miatt a többit, hanem majd ők egymás között szépen elrendezik! Azért, mert nem kedveli pár osztálytársát? Röhej! Kit érdekel ez?! Én sem kedveltem sok mindent, mégis felnőttem! Azt hittem már halálos beteg a gyereked és azért nem megy!

El fogják egymás között intézni, nem kell ilyen pitiáner dologba beleavatkozni, sem otthon tartani!

2017. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

A válaszolókat nem értem miért szólnak bele,ha nem akarna menni a gyerekem én sem erőltetném rá.

A kérdezöt meg azért nem értem miért probléma ha ehelyett iskolában kell lennie a gyereknek?

2017. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Most a kutya sem fogja elvenni a gyereked cuccait mert a tobbiek kirandulason lesznek.

Ne neveld anyamasszony katonajanak, ha nem mehet kirandulni, az eselyet is elveszed annak, hogy beilleszkedjen.

2017. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Hogy jön ide az érettségi szünet ha 7.-es?
2017. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű kérdést tettem fel, azt szeretem volna tudni más sulikban ez hogy működik.Nem nevelési tanácsokat kértem,addig ne télkezetek amíg nem tudjátok a teljes sztorit.A fiam nem anyámasszony katonája, lassan 14 évesen tud dönteni és választani, miért kellene szeretnie az össze osztálytársát, ha nem muszáj miért töltene el velük egy napot?

Megvédi ő magát, ha kell.Nehogy azt mondjátok, hogy szerettétek és szívesen találkoztok minden volt osztálytársatokkal....

A sulija együtt van a középiskolával, elsőtől kezdve van érettségi szünet minden évben.

2017. ápr. 28. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!