Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol vásároljátok az iskolakezd...

Hol vásároljátok az iskolakezdéshez szükséges füzeteket és a többi felszerelést?

Figyelt kérdés
Neten vagy írószerben?
2017. aug. 12. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Auchan, Tesco, A3-as gumis mappa is kellett, azt a Pirexbe vettük. Tolltartót a netről rendeltem.
2017. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha belegondolok, hogy anyumnak háromszor volt ilyen hatalmas, kínokkal teli problémája az életben (hogy hol vegyen füzetet és egyebet)... Szegény, biztosan lerágta a körmeit, mire rádöbbent, hogy mi a helyes döntés. :( :( :(
2017. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesco,lidl,papirbolt..hol mit lattam meg éppen.
2017. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Attól függ, mekkora a gyerkőc! :)


Én tegnap a Pepco-ban elég olcsón láttam füzteket, de inkább csak A5-ös volt, ami középiskolában már nem olyan szerencsés... Viszont ceruza, toll, stb. is olcsó volt, persze csak ha van a közeledben Pepco. Amúgy Auchan, Tesco, ha van Metro kártyád, akkor Metro. Esetleg a Spar még, illetve 1-2 Goods Market is jó szokott lenni.

2017. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Netről rendeltem gumis füzetboxot (A4est) és tolltartót névnapjára, kedvenc focicsapatosat.

A többi dolgot a Tescoban vettük meg a héten. Mindent egy helyen szeretek megvenni, nem szeretek szaladgálni (itt 5Ft-tal olcsóbb a füzet, ott 10 Ft-tal a ceruza..., nem érdekel). 10ezer Ft felett 1000 FT kedvezményt kaptunk kuponnal. Ha lett volna ruha a gyerek méretében, akkor 6500 Ft felett még kaptunk volna 1500 Ft kedvezményt, de nem találtunk semmit a méretében, ami tetszett volna neki.

2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Office Depotban vásároltunk be. Mindent kaptunk ami a listán volt, vagy én szerettem volna még. Sportfelszerelést a Decathlonban vettünk. Táskát, tolltartót már használta egy évet, a neten rendeltem őket anno.
2017. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez most komoly ? Minden reklám újság ezek van tele,minden bolt ilyenek vanak,de segítek,tesco.lidl.aldi,auchan,Müller drogéria,de pirex,pepco,kes papír Interspar itt mindenhol árulnak mindent most ami kellhet a sulihoz .
2017. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7, lehet, hogy minden újság tele, de én pl nem kapok. Nálunk a házmester (96 lakásos társasház) mindig ebéd után takarít és kiszórja a fali tárolóból a szórólapokat... Mire hazaérek melóból, üres. Anyukám meg faluban él, oda nem is visznek...
2017. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként se az volt a kérdés, hogy melyik boltban, hanem hogy online rendeled vagy bemész valahova...
2017. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már második éve ugyanabból a webáruházból rendelem. Sokkal egyszerűbb így.
2017. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!