Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Sokat változhat 1 év alatt az...

Sokat változhat 1 év alatt az elsősök szükséges taneszközei?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdi a fiam az iskolát. Az iskola honlapján rajta van, hogy tavaly miből mennyit kértek és milyen eszközöket.

Várjuk a kistesót, aki nyáron fog születni (augusztus). Így neki is kell majd vásárolni, meg egy újszülöttel nem biztos, hogy a boltokat fogom járni, ezért gondoltam nem hagyom az utolsó percre a dolgot, apránként elkezdenék az iskolára vásárolni. Táskája, tornazsákja, tolltartója van eddig.


2016. febr. 18. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem változott szerintem. Neten is rendelhetsz, de júliusban is megveheted. Kb. 20 perc alatt mindent megvettem.
2016. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Nálunk júliusban érkezik a kistesó! :)

Csak nálunk nincs fent a neten, így várok.

2016. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idén elsős a fiam. Nyár elején volt egy szülői értekezlet, ahol odaadták a listát, hogy miből mennyi kell, füzetek, tanszerek. Táskát, tolltartót, tornazsákot vettem meg én is előre, minden mást a szülői után. Jól tettem, mert mappákat, dobozokat (technika, rajz) közösen vettük meg az osztállyal, így olcsóbb volt és egységes lett.
2016. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is elsős. Nálunk tavaly tavasszal adták oda a listát a tanító nénik az első szülőin. Ami nem teljesen egyezett meg a honlapon található listával. Ezért arról nem kezdenék el vásárolni. Olyan dolgokat azért megvehetsz amire biztos, hogy szükség lesz, táska, tolltartó, stb.
2016. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tanító néniknek szoktak lenni mindenféle extra igényeik, különösen azt a heti egy technika órát illetően, van, amelyik még azon is képes fennakadni, milyen ceruzával ír a gyereked, mert ,,nem mindegyik ergonomikus". Amit érdemes előre megvenni, az a négyzetrácsos füzet, illetve az elsősöknek kitalált vonalas füzet, radír, vobalzó, és kb ennyi jut eszembe. Elsőben a legnehezebb, nem tudod még, mire számíts, mást szerintem nem nagyon érdemes előre vásárolni.
2017. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!