Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsőben és egyáltalán alsóban...

Elsőben és egyáltalán alsóban ingyenes a tankönyv, vagy nem? Tegnap azt mondta az egyik szülő, hogy jó sok pénzt vigyünk ám az évnyitóra, mert ő úgy tudja, hogy nem ingyenes!

Figyelt kérdés
Falun lakunk, nem magániskola, egy sima általános és én úgy tudom, legalábbis ezt mondja mindig a jelenlegi kormány, hogy ingyenes a tankönyv.
2017. aug. 31. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ingyenes
2017. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
1-9. Osztályban ingyenes minden gyermeknek.
2017. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én városban lakom.A lányom most kezdi a második osztályt.Tavaly azt mondtak, hogy az első három évben ingyenes a tankönyv.Most úgy hallottam, hogy az összes általános iskolai tankönyv ingyenes tehát nem csak harmadikig.

Nálunk tegnap volt tankönyvosztás.Természetesen nem kellett fizetni.Egy része tartós könyv,(használt) a többi (munkafüzet) új.

2017. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

A lányom 3. osztályt kezdi, tegnap hoztuk el a könyveket, nem kellett fizetni.

A fiam. gimiben 8. osztályos, idén már ott se kell fizetni.

2017. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ingyen vannak a tankönyvek. Kisfiam most kezdi az első osztályt, nem kellett érte fizetni.
2017. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálunk ez tegnap volt téma,és az oszt.főnökünk azt mondta,hogy:ingyenes.DE! a munkafüzetbe íthatnak.a tankönyvbe viszont nem és vigyázni kell rá,mert azt vissza kell adni. nálunk szinte mindenki inkább kifizeti.
2017. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Itt nem ingyenes,csak aki nagycsaládos vagy tartós beteg a gyermek,vagy gyermekvédelmi támogatást kap. Érdekes.
2017. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes 1-9. Osztályig .9 osztály az középiskola 1 osztályát takarja.
2017. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ingyenes az elso kilenc evfolyamnak.
2017. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!