Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Suliban hogy tudom megoldani,...

Suliban hogy tudom megoldani, hogy ne fertőzzem össze a többieket?

Figyelt kérdés

Nagyon náthás vagyok, de ameddig nincs lázam addig bizony járnom kell suliba. Meg se merem mondani, hogy nem akarok holnap menni.

Komolyan bűntudatom van, hogy miattam ne legyenek betegek a többiek.

Szünetben szellőztetek, külön ülök. De a 100-as zsepiket se tudom hova rakni. Gyakori kézmosás.

Légyszi segítsetek, nagyon elegem van. Nem akarom, hogy emiatt megutáljanak.


2017. okt. 10. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Túlzásba viszed. De vehetsz maszkot a gyógyszertárból (darabra is adnak, pár forint) és felveheted, mint Ázsiában is szokás betegség idején. Kézfertőtlenítő gél is létezik.
2017. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, rendes tőled hogy így figyelsz másokra. Jobbulást.
2017. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell ennyire túl parázni. Ha nagyon idegesítő vagy úgy is haza zavarnak a tanárok, és akkor a szüleid nem tudnak mit csinálni, és az orvosod is kénytelen lesz igazolást adni. Én ha így mentem be suliba hogy nagyon köhögtem, tüsszögtem, meg percenként fújtam az orrom már szinte be sem engedtek a terembe, mondták hogy jelezzem az ofőnek ha épp a szaktanár mondta hogy menjek haza vagy orvoshoz és menjek a f..szba. Volt olyan hogy egy fontos dolgozat miatt mentem be betegen suliba, úgy hogy alig láttam szinte mert fáradt is voltam, de lázam nem volt, hazaküldtek.
2017. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!