Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mehetek szerintetek úgy...

Mehetek szerintetek úgy suliba, hogy az egyik szemem egy nagy kötéssel le van most ragasztva?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy mindenki nézni fog meg bámulni, utcára sem merek kimenni. És a kötést csak szerdán fogják levenni. Mit csináljak? Olyan égőnek érzem. 16/L

2017. nov. 3. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz, valami baleset ért, de még ha verekedtél is, akkor is senkinek semmi köze hozzá. Megrázkódtatás ért, de te kemény vagy, és túl élted. Amúgy nemtom, lehet, hogy nem kéne kihagyni napokat, de nem tudom, hát döntsd el; hogyha csak az adott esetben " cikiség " tart vissza, akkor szerintem menjél nyugodtan, ha szíved szerint most mennél így is. De mondjuk fainabb, ha hallgatsz a belső hangodra, amit az mond, ott a helyed; ha az jön, hogy az iskolában legyél, akkor legyél ott, ha meg az, hogy mrradj otthon , akkor maradj otthon, ha ettől jobban érzed magad, biztonságosabban, így a komfortérzetedet nem bizergálja.
2017. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Durván feldagadt arccal mentem iskolaba fogmutetem utan.Mar 1 hetet otthon voltam es baromi sok lett a potolnivalo,nem akartam tovabb otthonmaradni.Azt hittem egy het alatt siman elmulik a duzzanat de nem,ugyhogy kenytelen voltam ugy menni.Meg 1,5 hetig ilyen volt.Raadasul azon a heten volt tablofotozasunk is.De megbeszeltem a fotossal,szepen megoldotta,nem is latszott.Szerintem par napig ne menj ha nem erezned ugy jol magad.Nekem paran tudtak az osztalybol aki meg nem az meg megtudta.
2017. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy mehetsz, megnézik, mert szokatlan, de amúgy mindenki tudja, hogy, valami kis baleset ért és ennyi.
2017. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ne menj!! Biztos nem dísznek van leragasztva és ha vmi olyan van a szemeddel nem szabad megeroltetni.. maradj otthon majd mész csütörtökön, nekem mikor volt a szem mutetem nem volt leragasztva csak egy éjszakára de utana egy hétig nem mehettem sehova mert nem szabadott megerőltetni meg hajolni se stb.. ha neked is hasonló dolog miatt vagy valami akk pihenj mert az egészség fontosabb mint a suli ezt anyukad is megérti
2017. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki nézni fog, magyarázkodnod kell, kellemetlen lesz. NE menj addig
2017. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Infrector válasza:
100%
Nyugodtan menj, a tanár ki sem mer majd hívni, ha írnátok valamiből csak mond azt, hogy nem tudtál tanulni.
2017. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell félned. Ha kiengeded a hajad akkor annyira nem látszana. Mondjuk kérdés milyen hosszú a hajad.
2017. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN AZ orvostól kérdezném meg ezt, mehetsz e vagy sem. Mert vagy műtötték a szemed vagy gyulladva van. A táska cipekedése hajolgatás nem biztos, hog jót tesz neked.
2017. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül mentem suliba, annyira nem érdekelt senkit, persze egyszer mindenki megkérdezte, hogy mi történt. Megsérült a szemem, belecsapódott egy faág, ha minden oké, akkor holnaptól már nem lesz lekötözve tovább. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Legyen szép napotok!
2017. nov. 7. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem úgy egy hónapja totál lebénult az arcom baloldala, de teljesen. Rejtély, hogy mitől. Aztán a doki szteroidot akart felírni nekem, de nekünk van otthon PowerStrips-tapaszunk, ami ugyanazt tudja csak természetes anyagokkal, ez ilyen barna tapasz,rajta a "szeretet" szó 17 nyelven, szóval elég mintás. Megmondtam a dokinak hogy semmi pénzért nem fogok egy fillért se kiadni szteroidra, van más. Fogtam egy ilyen tapaszt, formára vágtam hogy az egész arcomat befedje. El lehet képzelni, én voltam Janus, a kétarcú iszen, vagy az Operaház fantomja, és így jártam el mindenhová. Nem sz*roztam azon, ki mit szólt hozzá! Jelenség voltam, de nem mindenki nézett meg, aki meg megkérdezte, hogy mi ez rajtam, természetesen viselkedtem vele és válaszoltam. Szerintem ugyanígy járj el te is, és ne ezen rágózz, mert még becsavarodsz! Akkor ciki ez, ha te ezt mahyarázod be magadnak, egyébként nálad most ez az élethelyzet, ezt fogadd el, azt a szót, hogy ciki meg egy életre felejtsd el, mert ilyen nincs! Vili? :)


Mi a baja am a szemednek? És melyik szemed?

2017. nov. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!