Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A Ti gyereketek osztályfőnökén...

A Ti gyereketek osztályfőnökének is vannak bejáratott kedvencei?

Figyelt kérdés
Mesélnétek történeteket?

2017. nov. 9. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ő mindenkit utál :D 6.ban elment 6 osztályos gimibe a kedvence azóta mindenkit utál, ha osztályprogram van pl pizzarendelés filmezés, a töri tanárt (3.as osztályfönök) hívjuk magunkal aki szívesen eljön mert vele nagyon jó a kapcsolatunk valahogy így az irodalomtanárral aztán mióta ez kiderült az ofő mégjobban utál mindenkit még a tanárokat is és minden tanár utálja (kirugatott egy tanárt mert több diplomája volt mint neki ) mindig leoarasztoz minket meg szid hogx utcasöprőként végezzük és vegyünk példát Lucáról (így hívják azt a lányt aki a kedvence vllt de elment) nincs mit tenni nagyon ezt már kinírjuk

14/L (8.oszt.)

2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Nalunk csak a tanarok gyerekeivel kiveteleztek mindig. Véletlen jobb jegyeket kaptak sokszor ill mindig ők kaptak nyeremenyeket farsangkor stb
2017. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen "befizetett", "korrupt" gyerekek vannak. 😂 De ha ez kell, beviszünk mi is 30+ csokoládét vagy kindertojást vagy mi a f.. .mat. 😜 A gyerek érdekében mindent. Elegem van.
2017. nov. 9. 21:23
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Mi pont ilyen kedvenc gyerek anyukája vagyok. Igen ha 30+ csoki kell akkor azt viszünk be. De nyomni kell mert így jut előre az életben. Sajnos 2 gyerek van az osztályban az egyik apukája a polgármester, a másik rendőrfőnök lánya. Idáig minden versenyre csak őket vitték, hiába volt ügyesebb versmondó, szebb mesemondó, ha csak ők mehetnek. Fiam bekerült a hármasukba, sok "nyalás" árán. Kivittük az osztályt a gazdaságunkba, traktoroztak a gyerekek, pénteken márton napkor 4 tepsi sütit viszünk. Kik kerültek be a márton napi műsorba? Ők 3an csak az osztályból.

Ha ezen múlik tegyél érte, hogy előre haladjon.

2017. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Hiába pontozzátok le, ez egy ilyen világ már, egy nagy pocsolya. Nem azt írta az utolsó, hogy neki ez tetszik, sőt. Hanem azt, hogy SAJNOS vinni kell a kindertojásokat ahhoz, hogy a gyereknek jó legyen.
2017. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak! Ezt fogom követni, ha egy kicsit is "megtehetem", mert sajna ez van, a gyerek érdeke az első. Annak idején nem volt ez, irtó szegények voltunk, a tanárok mégis szerettek, jó tanuló voltam. Pénz beszél...
2017. nov. 10. 00:02
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Én sose voltam nyalis kedvenc, mégis az összes tanár szeretett, mert tanultam és normálisan viselkedtem. Persze nem csináltunk közös programokat meg semmi, sose vittem ajándékot, de bármi bajom volt elintézték. Nem teljesen értem mihez kéne ennél több az előrejutáshoz? Versenyek nem adnak semmi pluszt. Jegyeket meg nem erre adják normál tantárgyaknál.
2017. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Elsős a gyerekem, és egyenlőre úgy látom, hogy szerencsére a tanítónéni számára kedves gyerekek közé tartozik. De persze teszek is érte. mindig minden cart megkérdezek, hogy szükség van-e rá, viszek be mindenfélét teremdekorációnak pl, otthon nyaggatom a gyereket, hogy DE a szorgalmit is meg kell csinálni, stb stb. És igen, ha ez kell, én is be fogom vinni az x db csokit vagy akármit.
2017. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Városi rendezvényeken, versenyeken nem a tehetség alapján jutalmaznak. pl sejpít a polgármester fia, mégis a legjobb3ban benne van. Nincs olyan verseny amin ne nyerne.

Igen a jegyeken is múlik sajnos, matek dolgozatnál 88%ra 5öst kapott a fiam, amíg más gyere 89re 4est. Ennyit számít

2017. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Elhűlve olvasom a soraitokat, ezek szerint nekünk szerencsénk van az iskolával.


Nem látok kedvenceket, pedig már 4.-es a fiam, és igen, ő is jár versenyekre, de sok helyre nem őt jelölök ki.


Matekversenyre még országosra is eljutott, illetve a magyarnál azokra megy, amiknél nem kell szavalni/verset mondani. Rajzversenyen sem ért el helyezést, pedig minden pályázatra mindenki beadja a rajzát. Ja, és hibátlanul énekel, mégsem énekkaros, mert "kicsit" érces a hangja. :)


Év végén a bizonyítványosztásnál is megfigyeltük, hogy mindenkinél ki lett emelve valami jó tulajdonság, valami tehetség. (a versenyeredményeken kívül a remek zongoratudás ugyanúgy számít, mint az, hogy ügyesen néptáncol, vagy kedves, segítőkész volt egész tanévben, még az sem fontos, hogy nem az iskolában tarják az adott foglalkozást.)


Tényleg ilyen szörnyű a helyzet az iskolákban?

2017. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!