Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Másodikban nálatok is sok a...

Másodikban nálatok is sok a tanulnivaló?

Figyelt kérdés
Konkrét tanulnivalóra gondolok, amikor szó szerint kell környezet, nyelvtan szabályt megtanulni, és verset is. Én őszintén szólva sokallom, ami a lányoméknál van, nem is látom értelmét a magolásnak, elveszi a kedvét és a lelkesedését, amit megtanult azt pedig elfelejti a nap végére, amikor végre felmondta. Érdekelne, hogy ez általános? Köszönöm!
2017. nov. 17. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem, szerintem nem sok. Környezetből eddig nem volt semmi, amit szó szerint kellett volna visszaadni. Nyelvtan, memoriter több is, az én fiam elég hamar tanul, de ahogy teszteltük, nem felejti el. Majd jön a szorzótáblás időszak, akkor sokkal több lesz.
2017. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Verset szó szerint kell, környezetet és nyelvtant nem, de a tartalmát tudni kell.
2017. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
2 hosszú verset tanultak már az idén ,én sokallom.Közben szorzó és bennfoglaló tábla,és a nyelvtan.Nagy a hajtás szerintem is.
2017. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 2 verset kellett tanulni, matekból pedig a szorzótáblák. Eddig 1,2,5, most a 10-es. Egy szorzótáblával kb. 2 hetet foglalkoznak. Ez így szerintem nem sok.
2017. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szorzótáblát másodikban? Nálunk ez még fel sem merült, azt hittem az csak jövőre lesz.. Köszi a válaszokat, igazából az érdekelt, hogy a mi tanító nénink ilyen lelkes, vagy ez a követelmény. Nagyon nem jó így szerintem, ráadásul a lányom elég nehezen magol, amúgy tök okos, matekból mindig 100%ot ír, csomó minden érdekli, de a szó szerint tanulás valamiért kibortja, és hát emiatt engem is.
2017. nov. 18. 21:44
 6/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Az egy dolog hogy a szorzótábla, de a bennfoglaló tábla is... Nagyon jól, játékosan tanulják.Nem vezsem észre kisfiamon, hogy nagyon le lenne terhelve.
2017. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, nem felejti el... Folyamatosan minden hétvégén ismételjük a szorzó, bennfoglaló táblát.
2017. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a gyerekednek nem a legjobb a memóriája, próbáld meg játékosan fejleszteni.
2017. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Ez nem sok, full normális, én is meg az öcsém is megtudta tanulni, meg a barátnőm, meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg annak a barátnője meg mindenki
2017. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha Mozaik könyvből tanultok, akkor a második félévben, néhány hét alatt adják le a teljes szorzótáblát, és rögtön az osztásokat is tudni kell (heti két-három szorzótábla).


Tanulnivaló nincs túl sok, mi a szorzótáblát gyakoroljuk már most is, nagylányommal majdnem beleszakadtunk a szorzótábla leadás tempójába.

2017. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!