Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Másodikban nálatok is sok a...

Másodikban nálatok is sok a tanulnivaló?

Figyelt kérdés
Konkrét tanulnivalóra gondolok, amikor szó szerint kell környezet, nyelvtan szabályt megtanulni, és verset is. Én őszintén szólva sokallom, ami a lányoméknál van, nem is látom értelmét a magolásnak, elveszi a kedvét és a lelkesedését, amit megtanult azt pedig elfelejti a nap végére, amikor végre felmondta. Érdekelne, hogy ez általános? Köszönöm!
2017. nov. 17. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Szülő! Először is nem magolni kell, hanem tanulni. Elolvasni 3-szor az adott tananyagot, alàhúzni a lènyeget (vers kivètelèvel)aztàn megpróbàlni fejből felmondani! Ha nem megy megint elolvasni ès megint megpróbàlni hangosan felmondani. 3-4.osztàlyban mèg többet kell majd tanulni ès ha màr most magol teljesen el fog veszni! Tanulni kell megtanulni!
2017. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ha elolvastad amit írtam, láthattad, hogy pont azzal van a bajom, hpgy magolni kell, mert ez várják el, és nem azt, hogy értse, átlássa. Pontosan tudom, hogy a magolás rossz, és értelmetlen, arra lettem volna kíváncsi, hogy máshol is ez van -e, mert ez most az elvárás, vagy csak nálunk. Köszönöm azoknak, akik a kérdésemre válaszoltak, és nem kritizáltak ismeretlenül...

2017. dec. 3. 13:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szó szerint kell visszamondani dolgokat még nem kell magolni..
2017. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!