Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerinted normális anyám,...

Szerinted normális anyám, hogy olyat mond az ofőmnek, hogy nem vagyok normális, mikor felhív telefonon?

Figyelt kérdés

Itthon voltam betegen, aztán anyámat felhívta, mert vinnem kell a gyógytesis papírt, engem is hívott, de én aludtam.

Aztán megkérdezte, hogy mi van velem erre, azt mondta neki, hogy semmi, csak megint bolond. Majd elvisz magánorvoshoz.

Normális ez a nő????

Így lejáratni az ofő előtt, elmebeteg. Most mit gondolhat rólam.

Már tavaly is eljátszotta ezt, hogy nekem csak agybajom van, de ezt eddig megtartotta magának.

Most vajon mit gondolhat rólam az az ember?


2017. nov. 17. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2017. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért azt, hogy valaki "nem normális" sokféleképpen elő lehet adni, én ennyiből nem tudom megállapítani, hogy gáz volt e.
2017. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ofőd is ismer már, tud róla, ha tényleg bolond vagy. ;-)

Elgurult a humorérzéked?

2017. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem van humorérzékem, de ez a nő nem szórakozik.

Komolyan kérdezte, hogy ne vigyen-e pszichiáterhez...

2017. nov. 18. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy, menj el pszichiáterhez, akkor majd legalább papírod lesz róla, hogy rendben vagy és leszállnak rólad.
2017. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!