Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen az Illyés Gyula Gimnázium?

Milyen az Illyés Gyula Gimnázium?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam róla (jót rosszat vegyesen) és van hogy elbizonytalanodok aztán meg új szárnyakra kapok. 4.8 eddig az átlagom de elképzelhető hogy idén félévkor 4.6 lesz (valószínűleg). Szeretném ha ide felvennének, viszont azt hallottam hogy nagyon sokat kell tanulni (ami azért annyira nem az én erősségem) Igaz ez? És ha igen akkor esetleg tudna valaki az én képességeimnek és elvárásaimnak megfelelő iskolát ajánlani?

(Azt is sokat hallom, hogy csak bekerülni nehéz. Utána már megy minden magától)

A valaszokat előre is köszönöm! :)



2017. dec. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik? Budaörs, Dombóvár?
2017. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A budaörsi remek, borzasztó erős, de átlagos a közösség. Érdekes, hogy a legtöbb ismerősöm kevésbé neves egyetemre ment onnan. Mondjuk ez lassan 15 éve volt..
2017. dec. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a várost nem írtad oda, és Illyés Gyula Gimnáziumból kettő is van az országban, így elég nehéz válaszolni. Az egyik barátnőm oda járt, nagyon szerette, hat éve végzett ott, akkor jó sulinak számított. A dombóvári évfolyamtársaim nagy része ebből a suliból jött.
2017. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A budaörsi számomra egy csalódás volt. A nyelvoktatás jó, nagyon jó, de a term. tud tárgyakat gyengén oktatták. Azóta már nyugdíjba ment, de törin semmit sem tanultunk. Szó szerint, semmit. A közösség nagyon jó volt. Bekerülni tényleg nagyon nehéz.
2017. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A budaörsire gondoltam (bocsi a barkóba miatt)
2017. dec. 31. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!