Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Állandóan hazahordja a tesóm...

Állandóan hazahordja a tesóm az iskolából és kollégiumból a vírusokat. Megőrülök. Más is van így?

Figyelt kérdés
Ráadásul nekem is tanulnom kell, de így lázasan nem lehet.
2018. jan. 6. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Miért te remete vagy?
2018. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem, de most vizsgaidőszak van, állandóan itthon vagyok.

Meg érdekes, mindig ő a beteg először.

2018. jan. 6. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
A hiba a te készülékedben is van. Normális immunrendszernek meg se kottyannának a vírusok. Aludj eleget, táplálkozz sokoldalúan, ügyelj az időbeosztásodra, tartsd a családi és baráti kapcsolatokat, legyen hobbid és mindjárt nem fogsz lépten-nyomon megbetegedni.
2018. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedj c vitamint!
2018. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy szedjen vitaminokat. Meg te is. Nekem is tele volt a bakancsom, hogy tesóm folyton takonykóros, de ő full beteg szokott lenni, hogy már beszélni alig tud és tknya-nyála egybe.... köhög mint aki a végét járja, nagyon gáz. Nem szoktam ennyire megbetegedni de azért én is elkapom, csak nekem sokkal enyhébb lefolyású.
2018. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hiába szedek vitaminokat, próbáltam. Még arra se képes, hogy kezet mosson.
2018. jan. 6. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy ő lesz először beteg, még lehetsz te a vírushordozó.
2018. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Moss kezet te. Szellőztess. Viselj szájmaszkot. Legjobb, ha mindketten maszkot hordtok, patikában kapható. Kérd meg a tesód, hogy ha beteg, ne jöjjön haza a hétvégére (se). Különítsétek el otthon. Az étel beadásához elég egy nyílást vágni a szobája ajtajára, az edényeit, ruháit fertőtlenítsétek.

Esetleg költözz te fertőzés mentes környezetbe.

2018. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen, 8-as, hát nem leprás!
2018. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!