Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti szoktatok zoknit cserélni...

Ti szoktatok zoknit cserélni tesi óra előtt?

Figyelt kérdés
Egészen idáig el sem gondolkodtam ezen, csak mostanában tűnt fel. Nálunk eléggé megoszlik, de talán inkább nem. Nekem személy szerint sosem volt szokásom, maximum általános iskola első pár osztályában, amikor eleinte "kötelező" volt a fehér zokni, majd rájöttem/ünk, hogy senki sem figyeli, semmilyen következménnyel nem jár, és azóta nem cserélek. Van akiknek viszont, most is, középiskolában is, megmaradt ez a "szokás". Csak sima megmaradt berögződés, vagy más miatt is? Ti szoktatok?
2018. jan. 21. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak utána. Van hogy direkt a fehérben megyek, de ha a szín nem stimmel is, tesi utánra van nálam tiszta zokni, kell is, mert megizzad a lábam
2018. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt hogy aki rendesen fehér zokniban, fekete gatyában és fehér polóban volt annak mindig kevesebb dolgot kellet csinálni, pl kevesebb futni vagy fekvőzni
2018. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is utána cseréltem.
2018. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Én nem cserélek viszont tesire le veszem a zoknit és mezítláb veszem fel a cipőmet.
2018. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem cseréltem soha, de utólag belegondolva jobban tettem volna. Na nem mintha annyira izzadtam volna, csak lehet komfortosabban éreztem volna magam, ha tiszta zokniba bújon 45 percnyi ugra-bugra után.
2018. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CrafterDave válasza:
Mindenképp, mert egy ideug nem vettem, és gombás lett a lábam
2018. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mezitlab tesizek
2018. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zoknit és alsónadrágot is cserélek.
2018. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!