Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka szoktatok pelenkát...

Éjszaka szoktatok pelenkát cserélni?

Figyelt kérdés
Három óránként kel a lányom éjszaka is, három hetes. Ha felkel, én pelust is cserélek, szinte mindig van benne kaki is. Normális ez úgy? Ti pelenkáztok éjszaka is?
2017. okt. 11. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen pici volt és folyton kakált, akkor persze cseréltük 3 óránként, de most, 4 hónapos csak egyszer van kaka, reggel, így éjjel nem teszem tisztába.
2017. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden normalis! :) Igen, ha Kakis mindenképp. Később beállt a rendszer, hogy éjjel nem kakilt, így nem csereltem. Max.egyszer ha tele volt már pisivel (az én fiam elég sokat szopizik ejjel).
2017. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Öt hetes lesz a fiam, ő is három óránként kel éjjel is, és minden pelusát telerakja ő is,így igen,mi is cserélünk pelust éjjel is :))
2017. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha kaka van, vagy nagyon tele van pisilve, akkor igen. Amennyiben nincs kaka vagy félig van pisivel, vár reggelig, mert szopi után rögtön visszaalszik. Elvétve kell cserélni csak.
2017. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Kakisat cseréltem, pisiset nem.
2017. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám egyszer ébred fel éjjel általában de ha többször én akkor is kicserélem neki,9hetes most,előtte ő is kakilt éjszaka is :) mostmár csak sok sok pisi van :D
2017. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen pici volt cseréltem. Peluscsere,cici,alvás. Most 6 hónapos nem cserélem akárhányszor kel,mert egyből kipattan a szeme. Valahol olvastam,hogy a babát összezavarja,ha ugyanazok a dolgok történnek vele éjszaka,mint nappal. Lehet gonosz vagyok,de én éjszaka hozzá sem szólok a kislányomhoz,kiveszem magam mellé,megetetem és visszarakom. Nyilván ha kakis nem hagyjuk benne x órán át. 😊
2017. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!