Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 10 évesnek ajánlanátok jó...

10 évesnek ajánlanátok jó könyvet?

Figyelt kérdés
Egy ropi naplóját érdemes olvasni? Miket szeret egy hasonló korú fiú? Most egy Csukás I regény végén jár.Olyanra gondoltam,ami régebbi,szép ,választékos szövegezésű.Vagy mostanában Harry Pottert olvasnak??
2018. máj. 1. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pálcikakutya, Helka, Északfi, Tündérboszorkány, Túl az aranykapun, Tündér Lala, Kaland könyvek sorozat, Fekete István könyvei, Dinkafölde, Zuhatag, Csilizár, Eragon (Az örökség), Tintaszív (Tintenwelt trilógia, Az úr sötét angyalai trilógia (Arany iránytű), Mondragó sorozat, Nemo, Martin a harcos, Az utolsó ork sorozat, Mágikus állatok iskolája...
2018. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha régebbit szeretnél, szerintem tízévesnek már Móra Ferenc is mehet nyugodtan.
2018. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatos, kutyás témájú könyvek jöttek be nagyon, azokért megőrült. Érdekes módon Fekete István is tetszett neki (pl Bogáncs, Tüskevár, és a folytatása a Téli berek). És mivel tényleg falja a könyveket, ezért én beirattam a könyvtárba, ott segít neki a könyvtáros bácsi a témákat kiválasztani, és tudom, hogy a korának megfelelő könyv kerül a kezébe. De most például a Sárkánylovasok-at olvassa, vagy van ez az Időutazók című sorozat is. És bár talán nem annyira fiús, de állatos, a Penny-sorozat is tetszett neki. Ezek mind igényesen megírt könyvek, olyat nem is adnék a gyerek kezébe, ami mondjuk tele van trágársággal, vagy például 18+os tartalommal.
2018. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!