Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik pesti általános iskolák...

Melyik pesti általános iskolák a jók? Tanárok, diákok, oktatás, bármi jól jönne. Iskolaváltás előtt állunk és mindenképpen jó suliba szeretném beíratni, ahol jól érzi magát, jó az oktatás és a gyerekek szívesen járnak.

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért egy kerületre vagy legalábbis régióra érdemes lenne szűkíteni mert Budapest elég nagy és gondolom nem cipelnéd át a város másik felébe a gyereket mindennap kétszer a dugóban. :D
2018. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az így oké, de nem mindegy hol laktok, mert nem biztos, hogy pl. a XXII. kerületből szívesen áthordanád minden nap a IV. kerületbe.


Szóval egy kicsit szűkítsd a kört a saját érdekedben.


Amúgy nincs olyan, hogy egy iskola attól jó, hogy jól érzi-e magát a gyerek, mert ezt így előre nem lehet megmondani, hogy az amúgy faszának tűnő suliban jól fogja érezni magát, mert míg az egyik imádja a másik utálja (rossz tanár, rossz osztályközösség stb.).

Én a IV. kerület, akkor Erzsébet 31. ált. iskolába (most már nem tudom mi a neve) jártam, alsót utáltam (sima osztály), felsőt imádtam (atlétika tagozat, jobb osztályközösség), más meg máshogy volt vele. Tanítás szempontjából akkor egy teljesen jól felkészítő iskola volt.

2018. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Arról is írhatnál nagyvonalakban, miért váltotok iskolát, talán segíteni átlátni, mire is vágysz. Ahogy írták előttem, az iskolákra is igaz a mondás, hogy „ami az egyiknek étek, a másiknak méreg”…
2018. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!