Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinek elsős lesz hétfőtől a...

Akinek elsős lesz hétfőtől a kisgyereke (velem együtt), mennyire izgul, hogy készültök? Mert hogy teljesen új életszakasz kezdődik számukra.

Figyelt kérdés
Tiszta frászban vagyok, szerintem bőgni is fogok, persze úgy, hogy ne lássa rajtam. Ti is izgultok, vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?

2018. szept. 2. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen ki vagyok 😰 hónapok óta ezen kattogok.Mindent 100x átnéztem ,hogy megvan e. Most a kaján kattogok,hogy mit csomagoljak. Sirni? Kb bőgni fogok,persze csak miután beadtam reggel az iskolába. Az első ovi nap óta szinte elrepült az idő :( Lassan már ciki lesz anyának puszit adni, kezét fogni ... én nem érzem erre készen magam. Olyan hihetetlen hogy eljött ez a nap pedig hányszor kívántam “bárcsak iskolás lenne már” ,most meg itt van . Sikeres sulikezdést mindenkinek!
2018. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: hónapok óta? Nem érzed kicsit túlreagálásnak a dolgot?
2018. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értem, miért kell lepontozni azokat, akik aggódnak az első egypár nap miatt. :S

Köszönöm nektek is a válaszokat. 11.! Nektek is ugyanezt kívánom!:)

2018. szept. 2. 16:42
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerek kezdi az első. A csemete várja. Örülök neki. Jól fogja venni az akadályt. DE! a nemlétező tököm is tele van az iskolával, az egész cecóval, amivel jár. Sorolhatnám... Én már a nyári szünetet várom.
2018. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
12! Igen hónapok óta.májusban már elkezdtük a bevásárlást és azóta pánikolok :( sajnos amúgyis túl aggódok mindent, ezt meg végképp
2018. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Az ikrek kezdik holnap a sulit. Semmi időm nem volt kattogni, végig melóztam az egész hétvégét. Délután csomagoltam el a sok-sok előírt holmit, hulla vagyok, eszemben sincs még ötször átnézni...

Előzőleg megmutattam nekik mindent, hogy milyen új cuccaik lesznek, hová véstem fel a nevüket, stb.


Úgy érzem, lelkileg teljesen felkészültek, nagyon várják, és büszkék rá, hogy mennek. Tanulmányi gondjuk nem hinném, hogy lesz, szívják magukba a tudást, akár az apjuk.

Inkább a magatartási ügyekkel vagyok úgy, hogy remélem, jól viselik majd mindig magukat. Nagyon önérzetesek és dacosak, a türelmük is véges. De ha szorongok rajta, nem vagyok előrébb. Majd mindent átbeszélünk mindig, aztán alakulnak a dolgok.


A kistesó miatt jobban aggódom, ő még két évig ovis, és azt mondogatja, hogy ő ugyan nem megy többé óvodába... féltékeny a bátyjaira.


sikeres évet kívánok mindenkinek!

2018. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon kedves, szeretetteljes tanítónénihez kerültünk, fiam is a szívébe zárta az évnyitó utáni kis megbeszélésen, és azóta mást se hallok csak hogy mennyire várja már a hétfőt és ugye már majd egyedül mehet be a terembe, meg ilyenek.:) ma kb 6x felpróbálta a hátitáskáját, mászkál vele a lakásban.:) bevallom, nekem nagyon szép emlékeim vannak első osztályból, hasonló tyúkanyó tanító nénim volt (kb. 30 éve:), és borzasztóan tetszett az egész, a sok papír írószer áru, meg a szép tankönyvek. igazából én most irigylem a kisfiam , nagyon szép időszak kezdődik most nekik, a legjobb évek az egész tanulási pályafutás alatt.

Az egyetlen dolog ami miatt aggódom, de nagyon, hogy ma többször is volt egy kis hasmenése. Nagyon remélem nem most jön ki rajta egy vírus, bár nincsenek illúzióim mert ő is és ovis kistesói is orrfolyósak voltak múlt héten pár napot. Csak pont az első napról lemaradni.:((

2018. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Én sem azt írtam, hogy ő fél, sőt, azt írtam, hogy nagyon várja a sulit. A lelki részére voltam kíváncsi. Majd írok, hogy érezte magát. Ti is írjatok majd!:)
2018. szept. 2. 22:27
 19/20 anonim ***** válasza:

Nemár emberek?Ennyire komoly nektek egy ilyen dolog?

Ezen en nem ertem mit kell bōgni,mikor az élet rendje.Meg izgulni rajta.Hozzáteszem nem ertek min.Ha egyikotokben is felmerult volna,hogy kovi tanevben is igy varja majd,akkor ti tevedtek.1 honapotok van kb

2018. szept. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
86%

Én már az ovis ballagáson is meghatódtam.

Ő a legidősebb gyermekem, nehéz elhinni, hogy 7 éves lesz hamarosan és már iskolás.

Izgultam persze, ma volt az évnyitó is. Jó volt együtt készülni rá, bepakolni a táskába, megírni a füzeteket, könyveket. Tudom, hogy jó helyen lesz, én is ide jártam, kis falu, ismerünk mindenkit.

Előtte nem sírtam, de amikor hazaértem, akkor azért kicsit elpityeredtem.


A másik kislányom jövőre lesz elsős, a harmadik pedig ovis.

2018. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!